KBSL · 5. Hafta · 2019-2020 · 9 Kasım 2019 00:00
Maç normal süreyi 68-68 berabere tamamladı; OGM Ormanspor uzatmada 15-12 ile kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | UZ1 | T |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 20 | 11 | 18 | 19 | 12 | 80 |
| OGM Ormanspor | 15 | 18 | 27 | 8 | 15 | 83 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
85.3 sezon ort. 77.1 | Tempo | 85.3 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
92.6 sezon ort. 103.9 | 100 hücumda sayı | 98.6 sezon ort. 107.5 |
45.7% sezon ort. 48.3% | eFG% | 40.0% sezon ort. 49.9% |
14.9% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 11.1% sezon ort. 12.8% |
28.0% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 29.8% |
12.3% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 40.0% sezon ort. 22.7% |
25.9% sezon ort. 29.9% | Üçlük payı | 24.0% sezon ort. 38.2% |
| Savunma | ||
98.6 sezon ort. 101.1 | 100 savunmada yenen sayı | 92.6 sezon ort. 101.0 |
40.0% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 45.7% sezon ort. 49.1% |
11.1% sezon ort. 15.5% | Zorlanan top kaybı | 14.9% sezon ort. 13.4% |
30.0% sezon ort. 25.2% | Rakip hücum ribaundu % | 28.0% sezon ort. 23.1% |
40.0% sezon ort. 24.9% | Rakip serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 16.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 32 dk+5.3 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 34 dk+5.2 PIR
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 44 dk+0.9 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 26 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley İzmit Belediyespor · 34 dk−16.3 PIR
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 42 dk−8.3 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 40 dk−3.8 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 38 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 86.4 | 85.3 | 92.6 | 45.7% | 14.9% | 28.0% | 12.3% | 98.6 | 40.0% | 11.1% | 70.0% | 40.0% | -6.0 |
| OGM Ormanspor | 84.2 | 85.3 | 98.6 | 40.0% | 11.1% | 30.0% | 40.0% | 92.6 | 45.7% | 14.9% | 72.0% | 12.3% | +6.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 33/81 (%40.7) | Saha İçi Şut | 28/75 (%37.3) |
| 25/60 (%41.7) | 2 Sayı | 24/57 (%42.1) |
| 8/21 (%38.1) | 3 Sayı | 4/18 (%22.2) |
| 6/10 (%60.0) | Serbest Atış | 23/30 (%76.7) |
| 49 | Ribaund | 51 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 15 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 19 | Asist | 20 |
| 5 | Top Çalma | 10 |
| 3 | Blok | 3 |
| 15 | Top Kaybı | 11 |
| 24 | Faul | 13 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 102 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada İzmit Belediyespor 1, OGM Ormanspor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 08.11.2019İzmit Belediyespor 80-83 OGM Ormanspor
- 14.02.2020OGM Ormanspor 88-66 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

