KBSL · 6. Hafta · 2019-2020 · 23 Kasım 2019 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor Bellona Kayseri Basketbol karşısında 3 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 7 | 13 | 17 | 58 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 18 | 13 | 11 | 13 | 55 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.4 sezon ort. 75.0 | Tempo | 68.4 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
82.8 sezon ort. 108.2 | 100 hücumda sayı | 82.3 sezon ort. 99.4 |
41.0% sezon ort. 49.8% | eFG% | 37.9% sezon ort. 46.4% |
18.1% sezon ort. 12.4% | Top kaybı oranı | 11.9% sezon ort. 15.3% |
31.7% sezon ort. 29.7% | Hücum ribaundu % | 20.9% sezon ort. 28.6% |
26.2% sezon ort. 23.6% | Serbest atış oranı | 17.7% sezon ort. 31.6% |
41.0% sezon ort. 37.2% | Üçlük payı | 35.5% sezon ort. 29.0% |
| Savunma | ||
82.3 sezon ort. 101.3 | 100 savunmada yenen sayı | 82.8 sezon ort. 103.0 |
37.9% sezon ort. 49.5% | Rakip eFG% | 41.0% sezon ort. 49.8% |
11.9% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 18.1% sezon ort. 13.7% |
20.9% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 26.1% |
17.7% sezon ort. 16.5% | Rakip serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 38 dk+8.8 PIR
- Shacobia Shaunte Barbee Bellona Kayseri Basketbol · 37 dk+2.6 PIR
- Ann Wauters Bellona Kayseri Basketbol · 22 dk+1.7 PIR
- Kübra İmren Sevindik Bellona Kayseri Basketbol · 28 dk+0.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Luca Ivankovic Bellona Kayseri Basketbol · 31 dk−22.1 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 37 dk−12.5 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 37 dk−10.4 PIR
- Johannah Alison Leedham OGM Ormanspor · 23 dk−9.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 70.0 | 68.4 | 82.8 | 41.0% | 18.1% | 31.7% | 26.2% | 82.3 | 37.9% | 11.9% | 79.1% | 17.7% | +0.5 |
| Bellona Kayseri Basketbol | 66.8 | 68.4 | 82.3 | 37.9% | 11.9% | 20.9% | 17.7% | 82.8 | 41.0% | 18.1% | 68.3% | 26.2% | -0.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Bellona Kayseri Basketbol |
|---|---|---|
| 22/61 (%36.1) | Saha İçi Şut | 21/62 (%33.9) |
| 16/36 (%44.4) | 2 Sayı | 16/40 (%40.0) |
| 6/25 (%24.0) | 3 Sayı | 5/22 (%22.7) |
| 8/16 (%50.0) | Serbest Atış | 8/11 (%72.7) |
| 47 | Ribaund | 37 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 13 | Asist | 14 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 1 |
| 15 | Top Kaybı | 9 |
| 14 | Faul | 17 |
| 60 | Verimlilik (PIR) | 61 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada OGM Ormanspor 3, Bellona Kayseri Basketbol 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 22.11.2019OGM Ormanspor 58-55 Bellona Kayseri Basketbol
- 21.02.2020Bellona Kayseri Basketbol 91-69 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

