KBSL · 6. Hafta · 2019-2020 · 23 Kasım 2019 00:00
İzmit Belediyespor ilk çeyreği 27-12 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 12 | 23 | 20 | 10 | 65 |
| İzmit Belediyespor | 27 | 11 | 26 | 14 | 78 |
| Botaş | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.7 sezon ort. 70.7 | Tempo | 73.7 sezon ort. 77.8 |
| Hücum | ||
89.1 sezon ort. 94.2 | 100 hücumda sayı | 104.8 sezon ort. 103.2 |
41.9% sezon ort. 47.1% | eFG% | 46.6% sezon ort. 48.2% |
18.6% sezon ort. 16.4% | Top kaybı oranı | 10.3% sezon ort. 13.8% |
31.7% sezon ort. 24.8% | Hücum ribaundu % | 30.2% sezon ort. 31.7% |
29.0% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 13.5% sezon ort. 20.6% |
46.8% sezon ort. 40.3% | Üçlük payı | 41.9% sezon ort. 29.0% |
| Savunma | ||
104.8 sezon ort. 97.0 | 100 savunmada yenen sayı | 89.1 sezon ort. 101.6 |
46.6% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 41.9% sezon ort. 49.1% |
10.3% sezon ort. 17.7% | Zorlanan top kaybı | 18.6% sezon ort. 15.1% |
30.2% sezon ort. 32.5% | Rakip hücum ribaundu % | 31.7% sezon ort. 25.2% |
13.5% sezon ort. 20.4% | Rakip serbest atış oranı | 29.0% sezon ort. 25.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 31 dk+13.2 PIR
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 18 dk+10.0 PIR
- Marina Bas Botaş · 32 dk+8.5 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 37 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Botaş · 32 dk−13.2 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 37 dk−11.7 PIR
- Cansu Köksal Öngüner Botaş · 40 dk−11.5 PIR
- Nazlı Bircan Gökdemir İzmit Belediyespor · 17 dk−6.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 72.9 | 73.7 | 89.1 | 41.9% | 18.6% | 31.7% | 29.0% | 104.8 | 46.6% | 10.3% | 69.8% | 13.5% | -15.7 |
| İzmit Belediyespor | 74.4 | 73.7 | 104.8 | 46.6% | 10.3% | 30.2% | 13.5% | 89.1 | 41.9% | 18.6% | 68.3% | 29.0% | +15.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 22/62 (%35.5) | Saha İçi Şut | 29/74 (%39.2) |
| 14/33 (%42.4) | 2 Sayı | 18/43 (%41.9) |
| 8/29 (%27.6) | 3 Sayı | 11/31 (%35.5) |
| 13/18 (%72.2) | Serbest Atış | 9/10 (%90.0) |
| 43 | Ribaund | 41 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 28 |
| 14 | Asist | 15 |
| 3 | Top Çalma | 8 |
| 0 | Blok | 2 |
| 16 | Top Kaybı | 9 |
| 18 | Faul | 18 |
| 64 | Verimlilik (PIR) | 89 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 22.11.2019Botaş 65-78 İzmit Belediyespor
- 21.02.2020İzmit Belediyespor 69-61 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

