KBSL · 2. Hafta · 2020-2021 · 7 Ekim 2020 00:00

103 - 64

İzmit Belediyespor 3. çeyreği 34-11 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 29 | 19 | 34 | 21 | 103 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 22 | 13 | 11 | 18 | 64 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.5 sezon ort. 75.7 | Tempo | 68.5 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
151.9 sezon ort. 98.7 | 100 hücumda sayı | 92.5 sezon ort. 100.7 |
68.2% sezon ort. 47.6% | eFG% | 47.5% sezon ort. 48.9% |
8.6% sezon ort. 15.9% | Top kaybı oranı | 16.4% sezon ort. 16.0% |
43.8% sezon ort. 30.9% | Hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 25.2% |
30.3% sezon ort. 18.1% | Serbest atış oranı | 23.3% sezon ort. 27.5% |
53.0% sezon ort. 37.3% | Üçlük payı | 26.7% sezon ort. 34.8% |
| Savunma | ||
92.5 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 151.9 sezon ort. 103.0 |
47.5% sezon ort. 50.1% | Rakip eFG% | 68.2% sezon ort. 51.1% |
16.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 8.6% sezon ort. 16.7% |
25.6% sezon ort. 27.1% | Rakip hücum ribaundu % | 43.8% sezon ort. 27.0% |
23.3% sezon ort. 21.9% | Rakip serbest atış oranı | 30.3% sezon ort. 27.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 24 dk+15.2 PIR
- Milica Jovanovic İzmit Belediyespor · 35 dk+11.7 PIR
- Erica K Wheeler İzmit Belediyespor · 20 dk+10.8 PIR
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 31 dk+10.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz Birevim Elazığ İl Özel İdare · 33 dk−6.3 PIR
- Gizem Sezer Birevim Elazığ İl Özel İdare · 16 dk−4.0 PIR
- Alena Hanusova Birevim Elazığ İl Özel İdare · 29 dk−2.9 PIR
- Naile Çırak Birevim Elazığ İl Özel İdare · 25 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 67.8 | 68.5 | 151.9 | 68.2% | 8.6% | 43.8% | 30.3% | 92.5 | 47.5% | 16.4% | 74.4% | 23.3% | +59.4 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 69.2 | 68.5 | 92.5 | 47.5% | 16.4% | 25.6% | 23.3% | 151.9 | 68.2% | 8.6% | 56.3% | 30.3% | -59.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Birevim Elazığ İl Özel İdare |
|---|---|---|
| 36/66 (%54.5) | Saha İçi Şut | 25/60 (%41.7) |
| 18/31 (%58.1) | 2 Sayı | 18/44 (%40.9) |
| 18/35 (%51.4) | 3 Sayı | 7/16 (%43.8) |
| 13/20 (%65.0) | Serbest Atış | 7/14 (%50.0) |
| 43 | Ribaund | 28 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 18 |
| 26 | Asist | 13 |
| 7 | Top Çalma | 5 |
| 1 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 13 |
| 17 | Faul | 18 |
| 134 | Verimlilik (PIR) | 51 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada İzmit Belediyespor 1, Birevim Elazığ İl Özel İdare 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 06.10.2020İzmit Belediyespor 103-64 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 02.01.2021Birevim Elazığ İl Özel İdare 91-82 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.