KBSL · 3. Hafta · 2020-2021 · 11 Ekim 2020 00:00

59 - 102

İzmit Belediyespor 4. çeyreği 29-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 15 | 15 | 15 | 14 | 59 |
| İzmit Belediyespor | 24 | 23 | 26 | 29 | 102 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
84.3 sezon ort. 79.3 | Tempo | 84.3 sezon ort. 75.1 |
| Hücum | ||
69.5 sezon ort. 67.3 | 100 hücumda sayı | 121.7 sezon ort. 99.6 |
35.2% sezon ort. 35.9% | eFG% | 54.9% sezon ort. 48.0% |
19.2% sezon ort. 23.1% | Top kaybı oranı | 13.5% sezon ort. 15.7% |
18.8% sezon ort. 19.3% | Hücum ribaundu % | 43.5% sezon ort. 30.7% |
15.5% sezon ort. 19.8% | Serbest atış oranı | 24.7% sezon ort. 18.2% |
35.2% sezon ort. 39.8% | Üçlük payı | 42.0% sezon ort. 37.7% |
| Savunma | ||
121.7 sezon ort. 128.6 | 100 savunmada yenen sayı | 69.5 sezon ort. 103.9 |
54.9% sezon ort. 59.0% | Rakip eFG% | 35.2% sezon ort. 50.7% |
13.5% sezon ort. 11.2% | Zorlanan top kaybı | 19.2% sezon ort. 14.9% |
43.5% sezon ort. 38.8% | Rakip hücum ribaundu % | 18.8% sezon ort. 27.4% |
24.7% sezon ort. 18.9% | Rakip serbest atış oranı | 15.5% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 24 dk+15.9 PIR
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 26 dk+14.5 PIR
- Elif Emirtekin İzmit Belediyespor · 17 dk+10.9 PIR
- Miray Şahin İzmit Belediyespor · 20 dk+9.8 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 24 dk−9.2 PIR
- İpek Garip İzmit Belediyespor · 21 dk−7.1 PIR
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 15 dk−4.8 PIR
- Neslihan Demir Samsun Canik Belediye · 21 dk−3.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 84.8 | 84.3 | 69.5 | 35.2% | 19.2% | 18.8% | 15.5% | 121.7 | 54.9% | 13.5% | 56.5% | 24.7% | -52.2 |
| İzmit Belediyespor | 83.8 | 84.3 | 121.7 | 54.9% | 13.5% | 43.5% | 24.7% | 69.5 | 35.2% | 19.2% | 81.3% | 15.5% | +52.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 23/71 (%32.4) | Saha İçi Şut | 39/81 (%48.1) |
| 19/46 (%41.3) | 2 Sayı | 28/47 (%59.6) |
| 4/25 (%16.0) | 3 Sayı | 11/34 (%32.4) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 13/20 (%65.0) |
| 35 | Ribaund | 59 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 20 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 39 |
| 16 | Asist | 34 |
| 3 | Top Çalma | 12 |
| 2 | Blok | 0 |
| 18 | Top Kaybı | 14 |
| 15 | Faul | 15 |
| 41 | Verimlilik (PIR) | 140 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 0, İzmit Belediyespor 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 10.10.2020Samsun Canik Belediye 59-102 İzmit Belediyespor
- 08.01.2021İzmit Belediyespor 113-47 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.