KBSL · 21. Hafta · 2019-2020 · 14 Mart 2020 00:00

83 - 54

İzmit Belediyespor 2. çeyreği 22-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 28 | 22 | 18 | 15 | 83 |
| Samsun Canik Belediye | 21 | 12 | 10 | 11 | 54 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.6 sezon ort. 77.4 | Tempo | 79.6 sezon ort. 73.8 |
| Hücum | ||
105.7 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 67.0 sezon ort. 75.6 |
47.1% sezon ort. 48.2% | eFG% | 33.6% sezon ort. 38.2% |
16.6% sezon ort. 13.5% | Top kaybı oranı | 14.5% sezon ort. 18.1% |
41.9% sezon ort. 31.1% | Hücum ribaundu % | 17.3% sezon ort. 20.4% |
34.3% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 21.4% sezon ort. 19.7% |
48.6% sezon ort. 28.7% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 38.3% |
| Savunma | ||
67.0 sezon ort. 102.9 | 100 savunmada yenen sayı | 105.7 sezon ort. 121.4 |
33.6% sezon ort. 49.6% | Rakip eFG% | 47.1% sezon ort. 56.2% |
14.5% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 16.6% sezon ort. 11.8% |
17.3% sezon ort. 26.1% | Rakip hücum ribaundu % | 41.9% sezon ort. 35.4% |
21.4% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 34.3% sezon ort. 17.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Emel Sığırcı İzmit Belediyespor · 30 dk+26.0 PIR
- Ezgi Manlacı İzmit Belediyespor · 29 dk+14.2 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 20 dk+10.1 PIR
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 14 dk+8.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 16 dk−7.9 PIR
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 20 dk−5.6 PIR
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 10 dk−4.2 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 34 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 78.6 | 79.6 | 105.7 | 47.1% | 16.6% | 41.9% | 34.3% | 67.0 | 33.6% | 14.5% | 82.7% | 21.4% | +38.7 |
| Samsun Canik Belediye | 80.6 | 79.6 | 67.0 | 33.6% | 14.5% | 17.3% | 21.4% | 105.7 | 47.1% | 16.6% | 58.1% | 34.3% | -38.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 29/70 (%41.4) | Saha İçi Şut | 21/70 (%30.0) |
| 21/36 (%58.3) | 2 Sayı | 16/49 (%32.7) |
| 8/34 (%23.5) | 3 Sayı | 5/21 (%23.8) |
| 17/24 (%70.8) | Serbest Atış | 7/15 (%46.7) |
| 61 | Ribaund | 34 |
| 18 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 43 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 29 | Asist | 9 |
| 5 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 13 |
| 14 | Faul | 17 |
| 109 | Verimlilik (PIR) | 31 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İzmit Belediyespor 3, Samsun Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 06.12.2019Samsun Canik Belediye 77-90 İzmit Belediyespor
- 13.03.2020İzmit Belediyespor 83-54 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.