KBSL · 17. Hafta · 2019-2020 · 1 Şubat 2020 00:00

79 - 66

İzmit Belediyespor 2. çeyreği 29-12 kazanarak farkı açtı. Hatay BŞB. ikinci yarıda 35-30 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 20 | 29 | 13 | 17 | 79 |
| Hatay BŞB. | 19 | 12 | 16 | 19 | 66 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.0 sezon ort. 77.8 | Tempo | 72.0 sezon ort. 70.8 |
| Hücum | ||
108.3 sezon ort. 103.0 | 100 hücumda sayı | 92.9 sezon ort. 102.5 |
51.4% sezon ort. 48.0% | eFG% | 47.7% sezon ort. 48.3% |
12.9% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 14.1% sezon ort. 12.9% |
32.4% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 18.4% sezon ort. 28.2% |
12.9% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 10.9% sezon ort. 21.2% |
25.7% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 32.8% sezon ort. 39.9% |
| Savunma | ||
92.9 sezon ort. 101.4 | 100 savunmada yenen sayı | 108.3 sezon ort. 105.8 |
47.7% sezon ort. 48.8% | Rakip eFG% | 51.4% sezon ort. 49.5% |
14.1% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 12.9% sezon ort. 14.0% |
18.4% sezon ort. 25.9% | Rakip hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 30.0% |
10.9% sezon ort. 26.5% | Rakip serbest atış oranı | 12.9% sezon ort. 21.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 38 dk+8.4 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 39 dk+5.8 PIR
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 29 dk+4.5 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 36 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Haley Mc Closkey Peters Hatay BŞB. · 40 dk−8.2 PIR
- Alaina Denise Coates Hatay BŞB. · 13 dk−7.4 PIR
- Sasa Cado İzmit Belediyespor · 29 dk−5.0 PIR
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 34 dk−4.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Hind Ben Abdelkader 1.000 sayı barajını geçti
- Haley Mc Closkey Peters 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 73.0 | 72.0 | 108.3 | 51.4% | 12.9% | 32.4% | 12.9% | 92.9 | 47.7% | 14.1% | 81.6% | 10.9% | +15.4 |
| Hatay BŞB. | 71.1 | 72.0 | 92.9 | 47.7% | 14.1% | 18.4% | 10.9% | 108.3 | 51.4% | 12.9% | 67.6% | 12.9% | -15.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 33/70 (%47.1) | Saha İçi Şut | 27/64 (%42.2) |
| 27/52 (%51.9) | 2 Sayı | 20/43 (%46.5) |
| 6/18 (%33.3) | 3 Sayı | 7/21 (%33.3) |
| 7/9 (%77.8) | Serbest Atış | 5/7 (%71.4) |
| 43 | Ribaund | 32 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 31 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 20 | Asist | 18 |
| 7 | Top Çalma | 4 |
| 1 | Blok | 2 |
| 11 | Top Kaybı | 11 |
| 11 | Faul | 13 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İzmit Belediyespor 0, Hatay BŞB. 3 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 02.11.2019Hatay BŞB. 76-67 İzmit Belediyespor
- 31.01.2020İzmit Belediyespor 79-66 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.