KBSL · 12. Hafta · 2019-2020 · 29 Aralık 2019 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 29-13 kazanarak farkı açtı. Hatay BŞB. ikinci yarıda 49-43 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 21 | 29 | 17 | 26 | 93 |
| Hatay BŞB. | 20 | 13 | 33 | 16 | 82 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.7 sezon ort. 74.6 | Tempo | 74.7 sezon ort. 70.6 |
| Hücum | ||
124.5 sezon ort. 106.0 | 100 hücumda sayı | 109.7 sezon ort. 101.6 |
59.2% sezon ort. 48.8% | eFG% | 55.7% sezon ort. 47.9% |
11.5% sezon ort. 12.8% | Top kaybı oranı | 11.1% sezon ort. 13.1% |
38.7% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 16.7% sezon ort. 28.3% |
18.3% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 5.7% sezon ort. 21.5% |
28.2% sezon ort. 38.0% | Üçlük payı | 41.4% sezon ort. 39.4% |
| Savunma | ||
109.7 sezon ort. 99.9 | 100 savunmada yenen sayı | 124.5 sezon ort. 104.8 |
55.7% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 59.2% sezon ort. 49.0% |
11.1% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 11.5% sezon ort. 14.0% |
16.7% sezon ort. 23.8% | Rakip hücum ribaundu % | 38.7% sezon ort. 29.7% |
5.7% sezon ort. 17.2% | Rakip serbest atış oranı | 18.3% sezon ort. 21.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 31 dk+13.1 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 33 dk+12.3 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 37 dk+9.2 PIR
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 40 dk+6.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 32 dk−4.5 PIR
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 21 dk−4.4 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 26 dk−3.8 PIR
- Yeliz Doğan OGM Ormanspor · 9 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gizem Başaran Turan 500 sayı barajını geçti
- Dürdane Gülşah Gümüşay 150. maçına çıktı
- Angelica Danielle Robinson 50 asist barajını geçti
- Arike Paulina Ogunbowale 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 74.7 | 74.7 | 124.5 | 59.2% | 11.5% | 38.7% | 18.3% | 109.7 | 55.7% | 11.1% | 83.3% | 5.7% | +14.8 |
| Hatay BŞB. | 74.8 | 74.7 | 109.7 | 55.7% | 11.1% | 16.7% | 5.7% | 124.5 | 59.2% | 11.5% | 61.3% | 18.3% | -14.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 39/71 (%54.9) | Saha İçi Şut | 33/70 (%47.1) |
| 33/51 (%64.7) | 2 Sayı | 21/41 (%51.2) |
| 6/20 (%30.0) | 3 Sayı | 12/29 (%41.4) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 4/4 (%100.0) |
| 42 | Ribaund | 25 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 25 | Asist | 18 |
| 6 | Top Çalma | 7 |
| 1 | Blok | 0 |
| 10 | Top Kaybı | 9 |
| 15 | Faul | 13 |
| 118 | Verimlilik (PIR) | 84 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada OGM Ormanspor 0, Hatay BŞB. 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 28.12.2019OGM Ormanspor 93-82 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

