KBSL · 11. Hafta · 2019-2020 · 25 Aralık 2019 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 33-21 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol | 16 | 21 | 17 | 30 | 84 |
| OGM Ormanspor | 19 | 33 | 25 | 29 | 106 |
| Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
79.5 sezon ort. 79.9 | Tempo | 79.5 sezon ort. 74.4 |
| Hücum | ||
105.7 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 133.3 sezon ort. 105.4 |
45.6% sezon ort. 50.5% | eFG% | 60.5% sezon ort. 48.6% |
7.5% sezon ort. 14.1% | Top kaybı oranı | 9.6% sezon ort. 12.9% |
28.0% sezon ort. 28.4% | Hücum ribaundu % | 36.8% sezon ort. 29.4% |
21.5% sezon ort. 23.8% | Serbest atış oranı | 9.9% sezon ort. 24.6% |
30.4% sezon ort. 37.1% | Üçlük payı | 39.5% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
133.3 sezon ort. 104.6 | 100 savunmada yenen sayı | 105.7 sezon ort. 100.1 |
60.5% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 45.6% sezon ort. 49.1% |
9.6% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 7.5% sezon ort. 13.9% |
36.8% sezon ort. 29.5% | Rakip hücum ribaundu % | 28.0% sezon ort. 23.1% |
9.9% sezon ort. 25.7% | Rakip serbest atış oranı | 21.5% sezon ort. 16.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 31 dk+27.2 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 23 dk+9.5 PIR
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 29 dk+8.6 PIR
- Alexis Sade Prince Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 38 dk+8.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Danielle E Shawn Adams Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 32 dk−17.7 PIR
- Elina Babkina Dikaioulaku Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 35 dk−5.6 PIR
- İrem Tutar Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol · 18 dk−3.7 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 15 dk−2.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol | 79.5 | 79.5 | 105.7 | 45.6% | 7.5% | 28.0% | 21.5% | 133.3 | 60.5% | 9.6% | 63.2% | 9.9% | -27.6 |
| OGM Ormanspor | 79.5 | 79.5 | 133.3 | 60.5% | 9.6% | 36.8% | 9.9% | 105.7 | 45.6% | 7.5% | 72.0% | 21.5% | +27.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 32/79 (%40.5) | Saha İçi Şut | 42/81 (%51.9) |
| 24/55 (%43.6) | 2 Sayı | 28/49 (%57.1) |
| 8/24 (%33.3) | 3 Sayı | 14/32 (%43.8) |
| 12/17 (%70.6) | Serbest Atış | 8/8 (%100.0) |
| 38 | Ribaund | 50 |
| 14 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 36 |
| 19 | Asist | 29 |
| 6 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 0 |
| 7 | Top Kaybı | 9 |
| 8 | Faul | 14 |
| 87 | Verimlilik (PIR) | 138 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 0, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-1
- 24.12.2019Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol 84-106 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

