KBSL · 12. Hafta · 2019-2020 · 28 Aralık 2019 00:00

81 - 69

İzmit Belediyespor 3. çeyreği 22-0 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 26 | 18 | 22 | 15 | 81 |
| Çankaya Üniversitesi | 21 | 0 | 0 | 0 | 69 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.6 sezon ort. 77.7 | Tempo | 75.6 sezon ort. 69.4 |
| Hücum | ||
107.0 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 91.4 sezon ort. 104.7 |
50.0% sezon ort. 48.0% | eFG% | 50.0% sezon ort. 50.6% |
12.7% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 18.9% sezon ort. 15.9% |
30.6% sezon ort. 31.7% | Hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 29.0% |
18.6% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 12.3% sezon ort. 24.0% |
27.1% sezon ort. 29.8% | Üçlük payı | 49.2% sezon ort. 42.4% |
| Savunma | ||
91.4 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 107.0 sezon ort. 95.4 |
50.0% sezon ort. 48.7% | Rakip eFG% | 50.0% sezon ort. 43.9% |
18.9% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 12.7% sezon ort. 11.9% |
23.1% sezon ort. 25.6% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 25.2% |
12.3% sezon ort. 26.4% | Rakip serbest atış oranı | 18.6% sezon ort. 21.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 35 dk+20.0 PIR
- Kristine Anigwe İzmit Belediyespor · 26 dk+8.6 PIR
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 32 dk+4.0 PIR
- Tuğçe İnöntepe Çankaya Üniversitesi · 15 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 25 dk−9.5 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 18 dk−9.3 PIR
- Aija Jurjane Çankaya Üniversitesi · 40 dk−8.9 PIR
- Derin Yaya Çankaya Üniversitesi · 33 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Derin Yaya 50 asist barajını geçti
- Monika Grigalauskyte 250 ribaund barajını geçti
- Courtney Williams 100 asist barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 75.7 | 75.6 | 107.0 | 50.0% | 12.7% | 30.6% | 18.6% | 91.4 | 50.0% | 18.9% | 76.9% | 12.3% | +15.6 |
| Çankaya Üniversitesi | 75.5 | 75.6 | 91.4 | 50.0% | 18.9% | 23.1% | 12.3% | 107.0 | 50.0% | 12.7% | 69.4% | 18.6% | -15.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 33/70 (%47.1) | Saha İçi Şut | 28/65 (%43.1) |
| 29/51 (%56.9) | 2 Sayı | 19/33 (%57.6) |
| 4/19 (%21.1) | 3 Sayı | 9/32 (%28.1) |
| 11/13 (%84.6) | Serbest Atış | 4/8 (%50.0) |
| 41 | Ribaund | 34 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 9 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 19 | Asist | 20 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 1 |
| 11 | Top Kaybı | 16 |
| 17 | Faul | 13 |
| 96 | Verimlilik (PIR) | 74 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 27.12.2019İzmit Belediyespor 81-69 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.