WbInsight

KBSL · 7. Hafta · 2019-2020 · 30 Kasım 2019 00:00

İzmit Belediyespor logosu
İzmit Belediyespor

92 - 79

İzmit Belediyespor 2. çeyreği 27-16 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
İzmit Belediyespor2027261992
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi1916212379
Dört Faktör
İzmit BelediyesporKategoriÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Tempo
79.4
sezon ort. 77.5
Tempo
79.4
sezon ort. 72.3
Hücum
116.3
sezon ort. 102.5
100 hücumda sayı
99.1
sezon ort. 103.6
50.0%
sezon ort. 48.0%
eFG%
46.0%
sezon ort. 51.7%
11.0%
sezon ort. 13.8%
Top kaybı oranı
12.9%
sezon ort. 16.6%
32.4%
sezon ort. 31.6%
Hücum ribaundu %
28.3%
sezon ort. 28.7%
32.4%
sezon ort. 19.6%
Serbest atış oranı
17.3%
sezon ort. 20.7%
22.5%
sezon ort. 30.0%
Üçlük payı
34.7%
sezon ort. 35.7%
Savunma
99.1
sezon ort. 101.1
100 savunmada yenen sayı
116.3
sezon ort. 104.5
46.0%
sezon ort. 48.9%
Rakip eFG%
50.0%
sezon ort. 51.8%
12.9%
sezon ort. 15.4%
Zorlanan top kaybı
11.0%
sezon ort. 15.6%
28.3%
sezon ort. 25.3%
Rakip hücum ribaundu %
32.4%
sezon ort. 26.4%
17.3%
sezon ort. 26.2%
Rakip serbest atış oranı
32.4%
sezon ort. 26.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.