KBSL · 11. Hafta · 2019-2020 · 25 Aralık 2019 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 24-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 14 | 14 | 16 | 15 | 59 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 19 | 24 | 17 | 15 | 75 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.2 sezon ort. 69.8 | Tempo | 68.2 sezon ort. 73.4 |
| Hücum | ||
85.6 sezon ort. 104.9 | 100 hücumda sayı | 111.3 sezon ort. 111.4 |
48.2% sezon ort. 50.6% | eFG% | 44.5% sezon ort. 52.2% |
25.3% sezon ort. 15.5% | Top kaybı oranı | 9.4% sezon ort. 15.6% |
30.3% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 40.0% sezon ort. 38.7% |
16.4% sezon ort. 23.7% | Serbest atış oranı | 13.7% sezon ort. 20.9% |
45.5% sezon ort. 42.7% | Üçlük payı | 32.9% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
111.3 sezon ort. 95.3 | 100 savunmada yenen sayı | 85.6 sezon ort. 82.7 |
44.5% sezon ort. 44.3% | Rakip eFG% | 48.2% sezon ort. 41.2% |
9.4% sezon ort. 12.1% | Zorlanan top kaybı | 25.3% sezon ort. 18.5% |
40.0% sezon ort. 24.5% | Rakip hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 24.3% |
13.7% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk+13.3 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 29 dk+9.1 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 20 dk+8.6 PIR
- Tuğçe İnöntepe Çankaya Üniversitesi · 25 dk+2.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 34 dk−9.7 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 38 dk−9.4 PIR
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk−8.1 PIR
- Aija Jurjane Çankaya Üniversitesi · 15 dk−7.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Cecilia Zandalasini 25 top çalma barajını geçti
- Tuğçe İnöntepe 100. maçına çıktı
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 69.0 | 68.2 | 85.6 | 48.2% | 25.3% | 30.3% | 16.4% | 111.3 | 44.5% | 9.4% | 60.0% | 13.7% | -25.7 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 67.4 | 68.2 | 111.3 | 44.5% | 9.4% | 40.0% | 13.7% | 85.6 | 48.2% | 25.3% | 69.7% | 16.4% | +25.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 22/55 (%40.0) | Saha İçi Şut | 28/73 (%38.4) |
| 13/30 (%43.3) | 2 Sayı | 19/49 (%38.8) |
| 9/25 (%36.0) | 3 Sayı | 9/24 (%37.5) |
| 6/9 (%66.7) | Serbest Atış | 10/10 (%100.0) |
| 37 | Ribaund | 41 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 18 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 14 | Asist | 24 |
| 3 | Top Çalma | 11 |
| 0 | Blok | 3 |
| 20 | Top Kaybı | 8 |
| 11 | Faul | 18 |
| 54 | Verimlilik (PIR) | 98 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-1
- 24.12.2019Çankaya Üniversitesi 59-75 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

