KBSL · 9. Hafta · 2019-2020 · 14 Aralık 2019 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo maçı 19 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 20 | 10 | 19 | 17 | 66 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 25 | 17 | 21 | 22 | 85 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
77.5 sezon ort. 77.5 | Tempo | 77.5 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
85.4 sezon ort. 104.2 | 100 hücumda sayı | 109.3 sezon ort. 111.5 |
39.7% sezon ort. 48.5% | eFG% | 54.9% sezon ort. 51.6% |
17.9% sezon ort. 13.4% | Top kaybı oranı | 23.1% sezon ort. 14.9% |
29.3% sezon ort. 31.8% | Hücum ribaundu % | 41.9% sezon ort. 38.7% |
17.6% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 32.8% sezon ort. 19.9% |
10.3% sezon ort. 30.6% | Üçlük payı | 24.6% sezon ort. 34.4% |
| Savunma | ||
109.3 sezon ort. 100.6 | 100 savunmada yenen sayı | 85.4 sezon ort. 82.7 |
54.9% sezon ort. 48.5% | Rakip eFG% | 39.7% sezon ort. 41.6% |
23.1% sezon ort. 14.8% | Zorlanan top kaybı | 17.9% sezon ort. 18.9% |
41.9% sezon ort. 24.8% | Rakip hücum ribaundu % | 29.3% sezon ort. 24.3% |
32.8% sezon ort. 25.4% | Rakip serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 21.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 31 dk+6.3 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 27 dk+4.9 PIR
- Sasa Cado İzmit Belediyespor · 24 dk+4.3 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 30 dk+3.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Avery Rochelle Warley İzmit Belediyespor · 32 dk−16.4 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 29 dk−9.8 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 35 dk−6.7 PIR
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 32 dk−5.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 77.3 | 77.5 | 85.4 | 39.7% | 17.9% | 29.3% | 17.6% | 109.3 | 54.9% | 23.1% | 58.1% | 32.8% | -23.9 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 77.8 | 77.5 | 109.3 | 54.9% | 23.1% | 41.9% | 32.8% | 85.4 | 39.7% | 17.9% | 70.7% | 17.6% | +23.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 26/68 (%38.2) | Saha İçi Şut | 31/61 (%50.8) |
| 24/61 (%39.3) | 2 Sayı | 26/46 (%56.5) |
| 2/7 (%28.6) | 3 Sayı | 5/15 (%33.3) |
| 12/12 (%100.0) | Serbest Atış | 18/20 (%90.0) |
| 30 | Ribaund | 42 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 18 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 13 | Asist | 19 |
| 14 | Top Çalma | 10 |
| 2 | Blok | 11 |
| 16 | Top Kaybı | 21 |
| 17 | Faul | 21 |
| 66 | Verimlilik (PIR) | 109 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada İzmit Belediyespor 0, Fenerbahçe Öznur Kablo 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-1
- 13.12.2019İzmit Belediyespor 66-85 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

