KBSL · 8. Hafta · 2019-2020 · 7 Aralık 2019 00:00

77 - 90

İzmit Belediyespor ilk çeyreği 33-10 kazanarak maçı erken kopardı. Samsun Canik Belediye ikinci yarıda 44-31 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 10 | 23 | 20 | 24 | 77 |
| İzmit Belediyespor | 33 | 26 | 12 | 19 | 90 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.9 sezon ort. 74.0 | Tempo | 74.9 sezon ort. 77.7 |
| Hücum | ||
102.1 sezon ort. 73.6 | 100 hücumda sayı | 121.0 sezon ort. 102.4 |
43.4% sezon ort. 37.6% | eFG% | 50.6% sezon ort. 48.0% |
8.1% sezon ort. 18.4% | Top kaybı oranı | 5.5% sezon ort. 14.0% |
22.9% sezon ort. 20.1% | Hücum ribaundu % | 36.4% sezon ort. 31.4% |
38.2% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 24.7% sezon ort. 20.0% |
35.3% sezon ort. 37.9% | Üçlük payı | 26.0% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
121.0 sezon ort. 120.6 | 100 savunmada yenen sayı | 102.1 sezon ort. 100.9 |
50.6% sezon ort. 56.0% | Rakip eFG% | 43.4% sezon ort. 49.0% |
5.5% sezon ort. 12.4% | Zorlanan top kaybı | 8.1% sezon ort. 15.6% |
36.4% sezon ort. 35.8% | Rakip hücum ribaundu % | 22.9% sezon ort. 25.7% |
24.7% sezon ort. 17.5% | Rakip serbest atış oranı | 38.2% sezon ort. 25.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 36 dk+11.8 PIR
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 20 dk+11.7 PIR
- Dragana Nikolic Samsun Canik Belediye · 22 dk+8.9 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 16 dk+8.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 29 dk−6.8 PIR
- Sasa Cado İzmit Belediyespor · 18 dk−5.0 PIR
- Neslihan Külekçi Samsun Canik Belediye · 10 dk−2.9 PIR
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 29 dk−0.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Nazlı Bircan Gökdemir 250 sayı barajını geçti
- Courtney Williams 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 75.4 | 74.9 | 102.1 | 43.4% | 8.1% | 22.9% | 38.2% | 121.0 | 50.6% | 5.5% | 63.6% | 24.7% | -19.0 |
| İzmit Belediyespor | 74.4 | 74.9 | 121.0 | 50.6% | 5.5% | 36.4% | 24.7% | 102.1 | 43.4% | 8.1% | 77.1% | 38.2% | +19.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 24/68 (%35.3) | Saha İçi Şut | 36/77 (%46.8) |
| 13/44 (%29.5) | 2 Sayı | 30/57 (%52.6) |
| 11/24 (%45.8) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 18/26 (%69.2) | Serbest Atış | 12/19 (%63.2) |
| 39 | Ribaund | 53 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 37 |
| 16 | Asist | 25 |
| 4 | Top Çalma | 5 |
| 0 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 5 |
| 16 | Faul | 22 |
| 77 | Verimlilik (PIR) | 121 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 0, İzmit Belediyespor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 06.12.2019Samsun Canik Belediye 77-90 İzmit Belediyespor
- 13.03.2020İzmit Belediyespor 83-54 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.