KBSL · 7. Hafta · 2019-2020 · 30 Kasım 2019 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 34-1 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 24 | 34 | 20 | 25 | 103 |
| Samsun Canik Belediye | 5 | 1 | 7 | 11 | 24 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.2 sezon ort. 73.2 | Tempo | 72.2 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
141.8 sezon ort. 109.8 | 100 hücumda sayı | 33.4 sezon ort. 77.2 |
60.5% sezon ort. 51.2% | eFG% | 20.0% sezon ort. 38.8% |
6.7% sezon ort. 15.8% | Top kaybı oranı | 23.0% sezon ort. 17.7% |
44.7% sezon ort. 38.5% | Hücum ribaundu % | 4.3% sezon ort. 21.1% |
7.4% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 7.3% sezon ort. 20.4% |
32.1% sezon ort. 34.0% | Üçlük payı | 30.9% sezon ort. 38.1% |
| Savunma | ||
33.4 sezon ort. 85.4 | 100 savunmada yenen sayı | 141.8 sezon ort. 119.5 |
20.0% sezon ort. 42.5% | Rakip eFG% | 60.5% sezon ort. 55.4% |
23.0% sezon ort. 18.7% | Zorlanan top kaybı | 6.7% sezon ort. 12.4% |
4.3% sezon ort. 25.9% | Rakip hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 35.3% |
7.3% sezon ort. 21.5% | Rakip serbest atış oranı | 7.4% sezon ort. 18.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe Öznur Kablo · 26 dk+14.6 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 26 dk+14.1 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 20 dk+12.9 PIR
- Laura Nicholls Gonzales Fenerbahçe Öznur Kablo · 20 dk+8.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 39 dk−17.6 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 35 dk−12.2 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 28 dk−11.9 PIR
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 21 dk−7.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Ayşe Cora Yamaner 200. maçına çıktı
- Tuğçe Canıtez 1.000 sayı barajını geçti
- Laura Nicholls Gonzales 10 blok barajını geçti
- Rebecca Teneile Harris 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 72.6 | 72.2 | 141.8 | 60.5% | 6.7% | 44.7% | 7.4% | 33.4 | 20.0% | 23.0% | 95.7% | 7.3% | +108.4 |
| Samsun Canik Belediye | 71.8 | 72.2 | 33.4 | 20.0% | 23.0% | 4.3% | 7.3% | 141.8 | 60.5% | 6.7% | 55.3% | 7.4% | -108.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 44/81 (%54.3) | Saha İçi Şut | 9/55 (%16.4) |
| 34/55 (%61.8) | 2 Sayı | 5/38 (%13.2) |
| 10/26 (%38.5) | 3 Sayı | 4/17 (%23.5) |
| 5/6 (%83.3) | Serbest Atış | 2/4 (%50.0) |
| 62 | Ribaund | 23 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 2 |
| 45 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 32 | Asist | 3 |
| 12 | Top Çalma | 2 |
| 5 | Blok | 0 |
| 6 | Top Kaybı | 17 |
| 11 | Faul | 11 |
| 170 | Verimlilik (PIR) | -13 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 7, Samsun Canik Belediye 1 galibiyet aldı.
- 2018-2019 · Samsun Canik Belediye 49-108 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 90-62 Samsun Canik Belediye
- 2017-2018 · Fenerbahçe Öznur Kablo 76-51 Samsun Canik Belediye
- 2017-2018 · Samsun Canik Belediye 61-82 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2016-2017 · Fenerbahçe Öznur Kablo 106-63 Samsun Canik Belediye


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 29.11.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 103-24 Samsun Canik Belediye
- 27.02.2020Samsun Canik Belediye 51-103 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

