WbInsight

KBSL · 9. Hafta · 2019-2020 · 14 Aralık 2019 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

71 - 70

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Çankaya Üniversitesi ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi karşısında 1 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi2116112371
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi1216212170
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Tempo
69.3
sezon ort. 69.7
Tempo
69.3
sezon ort. 72.9
Hücum
101.5
sezon ort. 104.0
100 hücumda sayı
101.9
sezon ort. 103.4
51.7%
sezon ort. 50.5%
eFG%
45.4%
sezon ort. 51.7%
13.0%
sezon ort. 16.2%
Top kaybı oranı
12.4%
sezon ort. 16.6%
18.9%
sezon ort. 29.2%
Hücum ribaundu %
30.0%
sezon ort. 28.6%
30.5%
sezon ort. 23.0%
Serbest atış oranı
20.0%
sezon ort. 20.5%
55.9%
sezon ort. 42.1%
Üçlük payı
43.1%
sezon ort. 35.2%
Savunma
101.9
sezon ort. 95.7
100 savunmada yenen sayı
101.5
sezon ort. 105.4
45.4%
sezon ort. 44.2%
Rakip eFG%
51.7%
sezon ort. 51.7%
12.4%
sezon ort. 11.9%
Zorlanan top kaybı
13.0%
sezon ort. 15.5%
30.0%
sezon ort. 25.2%
Rakip hücum ribaundu %
18.9%
sezon ort. 27.1%
20.0%
sezon ort. 21.6%
Rakip serbest atış oranı
30.5%
sezon ort. 26.4%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.