KBSL · 10. Hafta · 2019-2020 · 21 Aralık 2019 00:00

53 - 74

Çankaya Üniversitesi ilk çeyreği 20-7 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 7 | 10 | 17 | 19 | 53 |
| Çankaya Üniversitesi | 20 | 18 | 13 | 23 | 74 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
61.8 sezon ort. 74.7 | Tempo | 61.8 sezon ort. 70.1 |
| Hücum | ||
86.7 sezon ort. 74.6 | 100 hücumda sayı | 118.4 sezon ort. 103.2 |
37.1% sezon ort. 38.0% | eFG% | 51.5% sezon ort. 50.5% |
6.8% sezon ort. 18.4% | Top kaybı oranı | 11.5% sezon ort. 16.3% |
25.5% sezon ort. 19.9% | Hücum ribaundu % | 42.1% sezon ort. 27.9% |
22.6% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 12.1% sezon ort. 24.0% |
40.3% sezon ort. 37.7% | Üçlük payı | 42.4% sezon ort. 42.8% |
| Savunma | ||
118.4 sezon ort. 120.7 | 100 savunmada yenen sayı | 86.7 sezon ort. 96.5 |
51.5% sezon ort. 55.9% | Rakip eFG% | 37.1% sezon ort. 44.7% |
11.5% sezon ort. 12.1% | Zorlanan top kaybı | 6.8% sezon ort. 12.2% |
42.1% sezon ort. 35.5% | Rakip hücum ribaundu % | 25.5% sezon ort. 25.5% |
12.1% sezon ort. 18.2% | Rakip serbest atış oranı | 22.6% sezon ort. 21.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Derin Yaya Çankaya Üniversitesi · 34 dk+11.3 PIR
- Tuğçe İnöntepe Çankaya Üniversitesi · 15 dk+5.0 PIR
- Neslihan Külekçi Samsun Canik Belediye · 28 dk+4.2 PIR
- Nilay Aydoğan Çankaya Üniversitesi · 15 dk+4.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 24 dk−7.7 PIR
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 24 dk−3.3 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk−2.7 PIR
- Fatma Dilara Azaklı Samsun Canik Belediye · 9 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 61.2 | 61.8 | 86.7 | 37.1% | 6.8% | 25.5% | 22.6% | 118.4 | 51.5% | 11.5% | 57.9% | 12.1% | -31.7 |
| Çankaya Üniversitesi | 62.5 | 61.8 | 118.4 | 51.5% | 11.5% | 42.1% | 12.1% | 86.7 | 37.1% | 6.8% | 74.5% | 22.6% | +31.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Çankaya Üniversitesi |
|---|---|---|
| 18/62 (%29.0) | Saha İçi Şut | 29/66 (%43.9) |
| 8/37 (%21.6) | 2 Sayı | 19/38 (%50.0) |
| 10/25 (%40.0) | 3 Sayı | 10/28 (%35.7) |
| 7/14 (%50.0) | Serbest Atış | 6/8 (%75.0) |
| 34 | Ribaund | 51 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 22 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 11 | Asist | 20 |
| 6 | Top Çalma | 1 |
| 0 | Blok | 1 |
| 5 | Top Kaybı | 9 |
| 14 | Faul | 17 |
| 44 | Verimlilik (PIR) | 95 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-1
- 20.12.2019Samsun Canik Belediye 53-74 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.