KBSL · 9. Hafta · 2019-2020 · 14 Aralık 2019 00:00
Bellona Kayseri Basketbol 2. çeyreği 22-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Bellona Kayseri Basketbol | 14 | 22 | 20 | 17 | 73 |
| Samsun Canik Belediye | 19 | 6 | 20 | 13 | 58 |
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.3 sezon ort. 74.9 | Tempo | 74.3 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
96.4 sezon ort. 98.7 | 100 hücumda sayı | 79.6 sezon ort. 74.9 |
49.2% sezon ort. 45.8% | eFG% | 41.8% sezon ort. 37.7% |
17.5% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 19.1% sezon ort. 17.8% |
25.6% sezon ort. 28.3% | Hücum ribaundu % | 26.8% sezon ort. 19.9% |
20.0% sezon ort. 31.5% | Serbest atış oranı | 3.0% sezon ort. 20.7% |
44.6% sezon ort. 28.4% | Üçlük payı | 31.3% sezon ort. 38.2% |
| Savunma | ||
79.6 sezon ort. 103.2 | 100 savunmada yenen sayı | 96.4 sezon ort. 121.9 |
41.8% sezon ort. 49.8% | Rakip eFG% | 49.2% sezon ort. 56.0% |
19.1% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 17.5% sezon ort. 11.8% |
26.8% sezon ort. 26.4% | Rakip hücum ribaundu % | 25.6% sezon ort. 36.4% |
3.0% sezon ort. 21.7% | Rakip serbest atış oranı | 20.0% sezon ort. 17.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Beren Burke Bellona Kayseri Basketbol · 35 dk+18.3 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 38 dk+10.7 PIR
- Klaudia Perisa Bellona Kayseri Basketbol · 19 dk+5.2 PIR
- Gülse Uğur Bellona Kayseri Basketbol · 17 dk+4.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Fatma Dikmen Bellona Kayseri Basketbol · 8 dk−9.0 PIR
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 40 dk−7.2 PIR
- Beril Albayrak Berısha Bellona Kayseri Basketbol · 27 dk−4.4 PIR
- Ayşegül Günay Aladağ Bellona Kayseri Basketbol · 20 dk−3.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Bellona Kayseri Basketbol | 75.7 | 74.3 | 96.4 | 49.2% | 17.5% | 25.6% | 20.0% | 79.6 | 41.8% | 19.1% | 73.2% | 3.0% | +16.8 |
| Samsun Canik Belediye | 72.9 | 74.3 | 79.6 | 41.8% | 19.1% | 26.8% | 3.0% | 96.4 | 49.2% | 17.5% | 74.4% | 20.0% | -16.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Bellona Kayseri Basketbol | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 30/65 (%46.2) | Saha İçi Şut | 25/67 (%37.3) |
| 26/36 (%72.2) | 2 Sayı | 19/46 (%41.3) |
| 4/29 (%13.8) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 9/13 (%69.2) | Serbest Atış | 2/2 (%100.0) |
| 40 | Ribaund | 40 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 18 | Asist | 14 |
| 9 | Top Çalma | 9 |
| 3 | Blok | 0 |
| 15 | Top Kaybı | 16 |
| 10 | Faul | 16 |
| 85 | Verimlilik (PIR) | 60 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Bellona Kayseri Basketbol 7, Samsun Canik Belediye 1 galibiyet aldı.
- 2018-2019 · Bellona Kayseri Basketbol 106-81 Samsun Canik Belediye
- 2018-2019 · Samsun Canik Belediye 76-48 Bellona Kayseri Basketbol
- 2017-2018 · Bellona Kayseri Basketbol 74-63 Samsun Canik Belediye
- 2017-2018 · Samsun Canik Belediye 65-67 Bellona Kayseri Basketbol
- 2016-2017 · Bellona Kayseri Basketbol 65-60 Samsun Canik Belediye


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 13.12.2019Bellona Kayseri Basketbol 73-58 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

