WbInsight

KBSL · 10. Hafta · 2019-2020 · 21 Aralık 2019 00:00

İzmit Belediyespor logosu
İzmit Belediyespor

76 - 80

Galatasaray ilk yarıyı 40-44 geride kapattı, ikinci yarıyı 40-32 kazanarak maçı çevirdi.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
İzmit Belediyespor2519102276
Galatasaray1624241680
Dört Faktör
İzmit BelediyesporKategoriGalatasaray
Tempo
78.6
sezon ort. 77.5
Tempo
78.6
sezon ort. 75.3
Hücum
94.7
sezon ort. 103.7
100 hücumda sayı
104.0
sezon ort. 109.4
53.0%
sezon ort. 47.9%
eFG%
48.5%
sezon ort. 53.6%
19.0%
sezon ort. 13.3%
Top kaybı oranı
13.8%
sezon ort. 14.8%
23.7%
sezon ort. 32.0%
Hücum ribaundu %
25.6%
sezon ort. 28.1%
17.9%
sezon ort. 20.3%
Serbest atış oranı
26.9%
sezon ort. 20.8%
41.8%
sezon ort. 29.0%
Üçlük payı
23.9%
sezon ort. 33.4%
Savunma
104.0
sezon ort. 100.8
100 savunmada yenen sayı
94.7
sezon ort. 93.7
48.5%
sezon ort. 48.8%
Rakip eFG%
53.0%
sezon ort. 46.5%
13.8%
sezon ort. 15.3%
Zorlanan top kaybı
19.0%
sezon ort. 17.6%
25.6%
sezon ort. 25.5%
Rakip hücum ribaundu %
23.7%
sezon ort. 28.4%
26.9%
sezon ort. 25.7%
Rakip serbest atış oranı
17.9%
sezon ort. 21.2%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.