KBSL · 13. Hafta · 2019-2020 · 5 Ocak 2020 00:00
Hatay BŞB. ilk çeyreği 23-14 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 23 | 14 | 19 | 22 | 78 |
| Botaş | 14 | 20 | 21 | 13 | 68 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.1 sezon ort. 71.0 | Tempo | 68.1 sezon ort. 71.0 |
| Hücum | ||
114.4 sezon ort. 101.4 | 100 hücumda sayı | 99.9 sezon ort. 93.6 |
52.1% sezon ort. 48.1% | eFG% | 46.8% sezon ort. 46.8% |
9.6% sezon ort. 13.2% | Top kaybı oranı | 9.2% sezon ort. 16.9% |
35.7% sezon ort. 27.2% | Hücum ribaundu % | 21.6% sezon ort. 25.4% |
6.8% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 21.0% |
46.6% sezon ort. 39.1% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 41.4% |
| Savunma | ||
99.9 sezon ort. 106.2 | 100 savunmada yenen sayı | 114.4 sezon ort. 96.6 |
46.8% sezon ort. 49.8% | Rakip eFG% | 52.1% sezon ort. 46.4% |
9.2% sezon ort. 14.1% | Zorlanan top kaybı | 9.6% sezon ort. 17.8% |
21.6% sezon ort. 30.6% | Rakip hücum ribaundu % | 35.7% sezon ort. 32.1% |
25.8% sezon ort. 21.2% | Rakip serbest atış oranı | 6.8% sezon ort. 20.8% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kuanitra Holingsvorth Botaş · 30 dk+10.0 PIR
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 35 dk+7.9 PIR
- Haley Mc Closkey Peters Hatay BŞB. · 40 dk+6.9 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 36 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Hind Ben Abdelkader Hatay BŞB. · 35 dk−7.2 PIR
- Pelin Gülçelik Botaş · 18 dk−5.4 PIR
- Marina Bas Botaş · 38 dk−2.5 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 37 dk−1.3 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 68.2 | 68.1 | 114.4 | 52.1% | 9.6% | 35.7% | 6.8% | 99.9 | 46.8% | 9.2% | 78.4% | 25.8% | +14.4 |
| Botaş | 68.0 | 68.1 | 99.9 | 46.8% | 9.2% | 21.6% | 25.8% | 114.4 | 52.1% | 9.6% | 64.3% | 6.8% | -14.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 33/73 (%45.2) | Saha İçi Şut | 27/62 (%43.5) |
| 23/39 (%59.0) | 2 Sayı | 23/46 (%50.0) |
| 10/34 (%29.4) | 3 Sayı | 4/16 (%25.0) |
| 2/5 (%40.0) | Serbest Atış | 10/16 (%62.5) |
| 44 | Ribaund | 35 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 29 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 17 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 3 |
| 2 | Blok | 3 |
| 8 | Top Kaybı | 7 |
| 17 | Faul | 13 |
| 89 | Verimlilik (PIR) | 75 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Hatay BŞB. 7, Botaş 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 04.01.2020Hatay BŞB. 78-68 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

