KBSL · 15. Hafta · 2019-2020 · 18 Ocak 2020 00:00
Beşiktaş TRC İnşaat ilk yarıyı 42-44 geride kapattı, ikinci yarıyı 43-37 kazanarak maçı çevirdi.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 25 | 19 | 20 | 17 | 81 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 23 | 19 | 23 | 20 | 85 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.4 sezon ort. 77.6 | Tempo | 76.4 sezon ort. 75.3 |
| Hücum | ||
106.0 sezon ort. 103.1 | 100 hücumda sayı | 111.1 sezon ort. 101.7 |
50.7% sezon ort. 48.0% | eFG% | 56.5% sezon ort. 48.6% |
11.2% sezon ort. 13.7% | Top kaybı oranı | 14.7% sezon ort. 13.3% |
32.5% sezon ort. 31.6% | Hücum ribaundu % | 15.6% sezon ort. 21.8% |
13.3% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 27.4% sezon ort. 23.7% |
32.0% sezon ort. 29.5% | Üçlük payı | 25.8% sezon ort. 30.8% |
| Savunma | ||
111.1 sezon ort. 100.5 | 100 savunmada yenen sayı | 106.0 sezon ort. 102.8 |
56.5% sezon ort. 48.4% | Rakip eFG% | 50.7% sezon ort. 49.1% |
14.7% sezon ort. 15.3% | Zorlanan top kaybı | 11.2% sezon ort. 16.5% |
15.6% sezon ort. 25.9% | Rakip hücum ribaundu % | 32.5% sezon ort. 33.2% |
27.4% sezon ort. 25.6% | Rakip serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 24.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kristine Anigwe İzmit Belediyespor · 36 dk+13.8 PIR
- Elif Emirtekin Beşiktaş TRC İnşaat · 37 dk+8.2 PIR
- Nina Bogicevic Beşiktaş TRC İnşaat · 36 dk+7.3 PIR
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 37 dk+5.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 37 dk−10.8 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 14 dk−5.6 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 17 dk−5.4 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 40 dk−2.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 76.4 | 76.4 | 106.0 | 50.7% | 11.2% | 32.5% | 13.3% | 111.1 | 56.5% | 14.7% | 84.4% | 27.4% | -5.1 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | 76.5 | 76.4 | 111.1 | 56.5% | 14.7% | 15.6% | 27.4% | 106.0 | 50.7% | 11.2% | 67.5% | 13.3% | +5.1 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Beşiktaş TRC İnşaat |
|---|---|---|
| 35/75 (%46.7) | Saha İçi Şut | 32/62 (%51.6) |
| 29/51 (%56.9) | 2 Sayı | 26/46 (%56.5) |
| 6/24 (%25.0) | 3 Sayı | 6/16 (%37.5) |
| 5/10 (%50.0) | Serbest Atış | 15/17 (%88.2) |
| 40 | Ribaund | 32 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 5 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 23 | Asist | 23 |
| 9 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 12 |
| 17 | Faul | 18 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 98 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İzmit Belediyespor 2, Beşiktaş TRC İnşaat 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.10.2019Beşiktaş TRC İnşaat 88-89 İzmit Belediyespor
- 17.01.2020İzmit Belediyespor 81-85 Beşiktaş TRC İnşaat
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

