KBSL · 14. Hafta · 2019-2020 · 12 Ocak 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 28-17 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş TRC İnşaat | 17 | 10 | 17 | 14 | 58 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 28 | 15 | 23 | 9 | 75 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.4 sezon ort. 75.6 | Tempo | 72.4 sezon ort. 73.2 |
| Hücum | ||
81.5 sezon ort. 103.3 | 100 hücumda sayı | 101.9 sezon ort. 111.9 |
36.4% sezon ort. 49.7% | eFG% | 46.5% sezon ort. 52.1% |
14.3% sezon ort. 13.4% | Top kaybı oranı | 17.8% sezon ort. 15.2% |
28.9% sezon ort. 21.0% | Hücum ribaundu % | 51.2% sezon ort. 38.1% |
21.2% sezon ort. 24.0% | Serbest atış oranı | 20.8% sezon ort. 20.5% |
33.3% sezon ort. 30.4% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 33.8% |
| Savunma | ||
101.9 sezon ort. 103.1 | 100 savunmada yenen sayı | 81.5 sezon ort. 82.9 |
46.5% sezon ort. 49.3% | Rakip eFG% | 36.4% sezon ort. 41.8% |
17.8% sezon ort. 16.1% | Zorlanan top kaybı | 14.3% sezon ort. 19.1% |
51.2% sezon ort. 32.1% | Rakip hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 24.3% |
20.8% sezon ort. 23.8% | Rakip serbest atış oranı | 21.2% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe Öznur Kablo · 23 dk+9.0 PIR
- Deja Monet Middleton Beşiktaş TRC İnşaat · 16 dk+6.4 PIR
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 21 dk+6.3 PIR
- Elif Bayram Beşiktaş TRC İnşaat · 15 dk+4.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 35 dk−15.4 PIR
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 19 dk−10.9 PIR
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 40 dk−8.6 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 33 dk−7.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş TRC İnşaat | 71.2 | 72.4 | 81.5 | 36.4% | 14.3% | 28.9% | 21.2% | 101.9 | 46.5% | 17.8% | 48.8% | 20.8% | -20.4 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 73.6 | 72.4 | 101.9 | 46.5% | 17.8% | 51.2% | 20.8% | 81.5 | 36.4% | 14.3% | 71.1% | 21.2% | +20.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 23/66 (%34.8) | Saha İçi Şut | 31/72 (%43.1) |
| 21/44 (%47.7) | 2 Sayı | 26/46 (%56.5) |
| 2/22 (%9.1) | 3 Sayı | 5/26 (%19.2) |
| 10/14 (%71.4) | Serbest Atış | 8/15 (%53.3) |
| 34 | Ribaund | 54 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 22 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 13 | Asist | 21 |
| 11 | Top Çalma | 7 |
| 3 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 17 |
| 16 | Faul | 20 |
| 55 | Verimlilik (PIR) | 89 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 13 karşılaşmada Beşiktaş TRC İnşaat 3, Fenerbahçe Öznur Kablo 10 galibiyet aldı.
- 2019-2020 · Fenerbahçe Öznur Kablo 97-54 Beşiktaş TRC İnşaat
- 2018-2019 · Beşiktaş TRC İnşaat 67-81 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 105-80 Beşiktaş TRC İnşaat
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 68-57 Beşiktaş TRC İnşaat
- 2018-2019 · Beşiktaş TRC İnşaat 61-77 Fenerbahçe Öznur Kablo


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 11.10.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 97-54 Beşiktaş TRC İnşaat
- 11.01.2020Beşiktaş TRC İnşaat 58-75 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

