KBSL · 13. Hafta · 2019-2020 · 5 Ocak 2020 00:00
Beşiktaş TRC İnşaat maçı 5 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Beşiktaş TRC İnşaat | 22 | 27 | 19 | 14 | 82 |
| Samsun Canik Belediye | 18 | 20 | 24 | 15 | 77 |
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 75.6 | Tempo | 70.9 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
117.7 sezon ort. 101.4 | 100 hücumda sayı | 106.7 sezon ort. 73.5 |
60.3% sezon ort. 48.4% | eFG% | 54.0% sezon ort. 37.1% |
14.4% sezon ort. 13.4% | Top kaybı oranı | 17.8% sezon ort. 17.9% |
22.6% sezon ort. 21.4% | Hücum ribaundu % | 34.3% sezon ort. 19.6% |
9.5% sezon ort. 24.6% | Serbest atış oranı | 22.2% sezon ort. 19.6% |
41.3% sezon ort. 29.9% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 38.3% |
| Savunma | ||
106.7 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 117.7 sezon ort. 120.7 |
54.0% sezon ort. 48.9% | Rakip eFG% | 60.3% sezon ort. 55.5% |
17.8% sezon ort. 16.2% | Zorlanan top kaybı | 14.4% sezon ort. 12.0% |
34.3% sezon ort. 33.1% | Rakip hücum ribaundu % | 22.6% sezon ort. 36.4% |
22.2% sezon ort. 23.7% | Rakip serbest atış oranı | 9.5% sezon ort. 18.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 35 dk+17.4 PIR
- Katsiaryna Snytsina Beşiktaş TRC İnşaat · 38 dk+13.8 PIR
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 37 dk+10.7 PIR
- Bahar Çağlar Ökten Beşiktaş TRC İnşaat · 34 dk+10.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Ivon Anderson Beşiktaş TRC İnşaat · 40 dk−8.6 PIR
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 32 dk−3.7 PIR
- Dragana Nikolic Samsun Canik Belediye · 16 dk−2.2 PIR
- Nina Bogicevic Beşiktaş TRC İnşaat · 31 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Elif Emirtekin 100 top çalma barajını geçti
- Stephanie Zenora Madden 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Beşiktaş TRC İnşaat | 69.6 | 70.9 | 117.7 | 60.3% | 14.4% | 22.6% | 9.5% | 106.7 | 54.0% | 17.8% | 65.7% | 22.2% | +11.0 |
| Samsun Canik Belediye | 72.2 | 70.9 | 106.7 | 54.0% | 17.8% | 34.3% | 22.2% | 117.7 | 60.3% | 14.4% | 77.4% | 9.5% | -11.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Beşiktaş TRC İnşaat | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 31/63 (%49.2) | Saha İçi Şut | 30/63 (%47.6) |
| 17/37 (%45.9) | 2 Sayı | 22/45 (%48.9) |
| 14/26 (%53.8) | 3 Sayı | 8/18 (%44.4) |
| 6/6 (%100.0) | Serbest Atış | 9/14 (%64.3) |
| 30 | Ribaund | 36 |
| 7 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 24 |
| 28 | Asist | 18 |
| 8 | Top Çalma | 6 |
| 3 | Blok | 0 |
| 11 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 16 |
| 106 | Verimlilik (PIR) | 82 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 8 karşılaşmada Beşiktaş TRC İnşaat 4, Samsun Canik Belediye 4 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-0
- 04.01.2020Beşiktaş TRC İnşaat 82-77 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

