KBSL · 15. Hafta · 2019-2020 · 18 Ocak 2020 00:00

69 - 97

Hatay BŞB. ilk çeyreği 32-19 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 19 | 15 | 20 | 15 | 69 |
| Hatay BŞB. | 32 | 22 | 21 | 22 | 97 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.9 sezon ort. 74.0 | Tempo | 73.9 sezon ort. 70.7 |
| Hücum | ||
95.0 sezon ort. 74.1 | 100 hücumda sayı | 128.9 sezon ort. 100.5 |
41.8% sezon ort. 37.7% | eFG% | 58.8% sezon ort. 47.6% |
12.0% sezon ort. 18.2% | Top kaybı oranı | 8.1% sezon ort. 13.3% |
25.0% sezon ort. 20.0% | Hücum ribaundu % | 28.9% sezon ort. 27.7% |
22.4% sezon ort. 19.6% | Serbest atış oranı | 16.2% sezon ort. 20.9% |
50.7% sezon ort. 37.1% | Üçlük payı | 43.2% sezon ort. 39.3% |
| Savunma | ||
128.9 sezon ort. 120.1 | 100 savunmada yenen sayı | 95.0 sezon ort. 106.5 |
58.8% sezon ort. 55.5% | Rakip eFG% | 41.8% sezon ort. 50.1% |
8.1% sezon ort. 12.3% | Zorlanan top kaybı | 12.0% sezon ort. 14.0% |
28.9% sezon ort. 36.2% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 30.4% |
16.2% sezon ort. 18.0% | Rakip serbest atış oranı | 22.4% sezon ort. 21.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Haley Mc Closkey Peters Hatay BŞB. · 26 dk+18.2 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 37 dk+13.7 PIR
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 24 dk+11.8 PIR
- İdil Türk Hatay BŞB. · 19 dk+10.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 11 dk−5.5 PIR
- Tuğba Oral Hatay BŞB. · 10 dk−3.1 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 29 dk−2.7 PIR
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 9 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 72.6 | 73.9 | 95.0 | 41.8% | 12.0% | 25.0% | 22.4% | 128.9 | 58.8% | 8.1% | 71.1% | 16.2% | -33.8 |
| Hatay BŞB. | 75.3 | 73.9 | 128.9 | 58.8% | 8.1% | 28.9% | 16.2% | 95.0 | 41.8% | 12.0% | 75.0% | 22.4% | +33.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Hatay BŞB. |
|---|---|---|
| 24/67 (%35.8) | Saha İçi Şut | 37/74 (%50.0) |
| 16/33 (%48.5) | 2 Sayı | 24/42 (%57.1) |
| 8/34 (%23.5) | 3 Sayı | 13/32 (%40.6) |
| 13/15 (%86.7) | Serbest Atış | 10/12 (%83.3) |
| 38 | Ribaund | 44 |
| 11 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 33 |
| 17 | Asist | 29 |
| 3 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 1 |
| 10 | Top Kaybı | 7 |
| 11 | Faul | 17 |
| 70 | Verimlilik (PIR) | 127 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 0, Hatay BŞB. 11 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 19.10.2019Hatay BŞB. 97-58 Samsun Canik Belediye
- 17.01.2020Samsun Canik Belediye 69-97 Hatay BŞB.
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.