KBSL · 19. Hafta · 2019-2020 · 22 Şubat 2020 00:00
İzmit Belediyespor 2. çeyreği 19-9 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 13 | 19 | 24 | 13 | 69 |
| Botaş | 16 | 9 | 16 | 20 | 61 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.1 sezon ort. 78.0 | Tempo | 69.1 sezon ort. 71.0 |
| Hücum | ||
97.4 sezon ort. 103.5 | 100 hücumda sayı | 90.5 sezon ort. 94.1 |
44.6% sezon ort. 48.3% | eFG% | 50.0% sezon ort. 46.7% |
20.5% sezon ort. 13.3% | Top kaybı oranı | 20.4% sezon ort. 16.3% |
44.7% sezon ort. 31.0% | Hücum ribaundu % | 20.0% sezon ort. 25.4% |
16.9% sezon ort. 20.4% | Serbest atış oranı | 18.5% sezon ort. 21.4% |
29.2% sezon ort. 29.7% | Üçlük payı | 37.0% sezon ort. 40.8% |
| Savunma | ||
90.5 sezon ort. 101.5 | 100 savunmada yenen sayı | 97.4 sezon ort. 97.4 |
50.0% sezon ort. 48.7% | Rakip eFG% | 44.6% sezon ort. 46.9% |
20.4% sezon ort. 15.0% | Zorlanan top kaybı | 20.5% sezon ort. 17.2% |
20.0% sezon ort. 25.7% | Rakip hücum ribaundu % | 44.7% sezon ort. 31.7% |
18.5% sezon ort. 26.0% | Rakip serbest atış oranı | 16.9% sezon ort. 20.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Gülcan Botaş · 29 dk+9.5 PIR
- Farhiya Abdi Botaş · 22 dk+6.5 PIR
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 38 dk+4.4 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Botaş · 29 dk+3.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kristine Anigwe İzmit Belediyespor · 28 dk−11.2 PIR
- Büşra Akbaş Botaş · 31 dk−11.0 PIR
- Ariana Natasha Moorer Botaş · 26 dk−9.9 PIR
- Marina Bas Botaş · 23 dk−8.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 70.8 | 69.1 | 97.4 | 44.6% | 20.5% | 44.7% | 16.9% | 90.5 | 50.0% | 20.4% | 80.0% | 18.5% | +6.9 |
| Botaş | 67.4 | 69.1 | 90.5 | 50.0% | 20.4% | 20.0% | 18.5% | 97.4 | 44.6% | 20.5% | 55.3% | 16.9% | -6.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 27/65 (%41.5) | Saha İçi Şut | 24/54 (%44.4) |
| 23/46 (%50.0) | 2 Sayı | 18/34 (%52.9) |
| 4/19 (%21.1) | 3 Sayı | 6/20 (%30.0) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 41 | Ribaund | 27 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 13 | Asist | 14 |
| 8 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 19 |
| 76 | Verimlilik (PIR) | 56 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada İzmit Belediyespor 1, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.11.2019Botaş 65-78 İzmit Belediyespor
- 21.02.2020İzmit Belediyespor 69-61 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

