WbInsight

KBSL · 14. Hafta · 2019-2020 · 11 Ocak 2020 00:00

OGM Ormanspor 2. çeyreği 28-11 kazanarak farkı açtı. Botaş ikinci yarıda 39-34 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
OGM Ormanspor2428211386
Botaş1711122767
Dört Faktör
OGM OrmansporKategoriBotaş
Tempo
75.8
sezon ort. 74.6
Tempo
75.8
sezon ort. 70.6
Hücum
112.7
sezon ort. 106.7
100 hücumda sayı
88.9
sezon ort. 94.2
48.7%
sezon ort. 49.4%
eFG%
53.6%
sezon ort. 46.5%
9.8%
sezon ort. 12.9%
Top kaybı oranı
22.3%
sezon ort. 16.2%
35.6%
sezon ort. 29.4%
Hücum ribaundu %
3.3%
sezon ort. 26.1%
15.4%
sezon ort. 24.2%
Serbest atış oranı
18.2%
sezon ort. 21.4%
30.8%
sezon ort. 37.8%
Üçlük payı
30.9%
sezon ort. 41.1%
Savunma
88.9
sezon ort. 101.1
100 savunmada yenen sayı
112.7
sezon ort. 96.6
53.6%
sezon ort. 48.7%
Rakip eFG%
48.7%
sezon ort. 46.6%
22.3%
sezon ort. 13.0%
Zorlanan top kaybı
9.8%
sezon ort. 17.8%
3.3%
sezon ort. 24.3%
Rakip hücum ribaundu %
35.6%
sezon ort. 32.1%
18.2%
sezon ort. 16.5%
Rakip serbest atış oranı
15.4%
sezon ort. 20.3%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.