KBSL · 13. Hafta · 2019-2020 · 4 Ocak 2020 00:00
Maç son ana kadar çekişmeli geçti; OGM Ormanspor Galatasaray karşısında 1 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 12 | 22 | 18 | 19 | 71 |
| OGM Ormanspor | 26 | 14 | 15 | 17 | 72 |
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
69.2 sezon ort. 75.8 | Tempo | 69.2 sezon ort. 74.9 |
| Hücum | ||
101.7 sezon ort. 109.5 | 100 hücumda sayı | 105.1 sezon ort. 107.1 |
47.6% sezon ort. 53.6% | eFG% | 43.9% sezon ort. 49.6% |
15.0% sezon ort. 14.7% | Top kaybı oranı | 10.9% sezon ort. 12.8% |
28.6% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 31.8% sezon ort. 29.7% |
17.5% sezon ort. 21.3% | Serbest atış oranı | 25.8% sezon ort. 23.6% |
34.9% sezon ort. 32.8% | Üçlük payı | 48.5% sezon ort. 36.8% |
| Savunma | ||
105.1 sezon ort. 93.2 | 100 savunmada yenen sayı | 101.7 sezon ort. 100.4 |
43.9% sezon ort. 47.0% | Rakip eFG% | 47.6% sezon ort. 49.0% |
10.9% sezon ort. 18.0% | Zorlanan top kaybı | 15.0% sezon ort. 13.4% |
31.8% sezon ort. 28.0% | Rakip hücum ribaundu % | 28.6% sezon ort. 23.2% |
25.8% sezon ort. 20.8% | Rakip serbest atış oranı | 17.5% sezon ort. 16.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 38 dk+5.5 PIR
- Bria Nicole Hartley Galatasaray · 38 dk+3.9 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 36 dk+3.3 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 14 dk+2.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 26 dk−15.1 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 38 dk−9.1 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 18 dk−6.9 PIR
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 33 dk−5.0 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 69.8 | 69.2 | 101.7 | 47.6% | 15.0% | 28.6% | 17.5% | 105.1 | 43.9% | 10.9% | 68.2% | 25.8% | -3.5 |
| OGM Ormanspor | 68.5 | 69.2 | 105.1 | 43.9% | 10.9% | 31.8% | 25.8% | 101.7 | 47.6% | 15.0% | 71.4% | 17.5% | +3.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 27/63 (%42.9) | Saha İçi Şut | 24/66 (%36.4) |
| 21/41 (%51.2) | 2 Sayı | 14/34 (%41.2) |
| 6/22 (%27.3) | 3 Sayı | 10/32 (%31.3) |
| 11/11 (%100.0) | Serbest Atış | 14/17 (%82.4) |
| 40 | Ribaund | 39 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 25 |
| 23 | Asist | 19 |
| 3 | Top Çalma | 6 |
| 2 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 9 |
| 19 | Faul | 16 |
| 83 | Verimlilik (PIR) | 79 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada Galatasaray 3, OGM Ormanspor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-1
- 03.01.2020Galatasaray 71-72 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

