KBSL · 18. Hafta · 2019-2020 · 15 Şubat 2020 00:00
OGM Ormanspor 2. çeyreği 25-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 25 | 25 | 20 | 18 | 88 |
| İzmit Belediyespor | 23 | 10 | 22 | 11 | 66 |
| OGM Ormanspor | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.1 sezon ort. 74.6 | Tempo | 75.1 sezon ort. 77.7 |
| Hücum | ||
114.5 sezon ort. 106.6 | 100 hücumda sayı | 90.0 sezon ort. 103.9 |
57.2% sezon ort. 48.9% | eFG% | 45.7% sezon ort. 48.3% |
17.8% sezon ort. 12.4% | Top kaybı oranı | 11.3% sezon ort. 13.7% |
40.6% sezon ort. 29.3% | Hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 32.5% |
15.9% sezon ort. 24.1% | Serbest atış oranı | 4.3% sezon ort. 21.0% |
27.5% sezon ort. 38.0% | Üçlük payı | 27.5% sezon ort. 29.7% |
| Savunma | ||
90.0 sezon ort. 101.0 | 100 savunmada yenen sayı | 114.5 sezon ort. 100.3 |
45.7% sezon ort. 49.1% | Rakip eFG% | 57.2% sezon ort. 48.3% |
11.3% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 17.8% sezon ort. 15.1% |
14.6% sezon ort. 24.0% | Rakip hücum ribaundu % | 40.6% sezon ort. 24.9% |
4.3% sezon ort. 17.3% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 26.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 28 dk+14.6 PIR
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 27 dk+9.4 PIR
- Özge Kavurmacıoğlu İzmit Belediyespor · 31 dk+8.2 PIR
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 27 dk+4.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 36 dk−12.4 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 21 dk−8.5 PIR
- Monika Grigalauskyte İzmit Belediyespor · 33 dk−4.1 PIR
- Sasa Cado İzmit Belediyespor · 34 dk−2.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gamze Takmaz 1.000 sayı barajını geçti
- Angelica Danielle Robinson 25 blok barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 76.8 | 75.1 | 114.5 | 57.2% | 17.8% | 40.6% | 15.9% | 90.0 | 45.7% | 11.3% | 85.4% | 4.3% | +24.5 |
| İzmit Belediyespor | 73.3 | 75.1 | 90.0 | 45.7% | 11.3% | 14.6% | 4.3% | 114.5 | 57.2% | 17.8% | 59.4% | 15.9% | -24.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 37/69 (%53.6) | Saha İçi Şut | 28/69 (%40.6) |
| 32/50 (%64.0) | 2 Sayı | 21/50 (%42.0) |
| 5/19 (%26.3) | 3 Sayı | 7/19 (%36.8) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 3/3 (%100.0) |
| 48 | Ribaund | 25 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 6 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 22 | Asist | 20 |
| 7 | Top Çalma | 8 |
| 1 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 9 |
| 10 | Faul | 15 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 68 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada OGM Ormanspor 2, İzmit Belediyespor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 08.11.2019İzmit Belediyespor 80-83 OGM Ormanspor
- 14.02.2020OGM Ormanspor 88-66 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

