KBSL · 17. Hafta · 2019-2020 · 31 Ocak 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 3. çeyreği 30-13 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 26 | 16 | 30 | 13 | 85 |
| OGM Ormanspor | 14 | 15 | 13 | 28 | 70 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.4 sezon ort. 73.0 | Tempo | 75.4 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
110.6 sezon ort. 111.4 | 100 hücumda sayı | 94.7 sezon ort. 107.7 |
59.4% sezon ort. 51.4% | eFG% | 36.8% sezon ort. 50.0% |
20.7% sezon ort. 15.0% | Top kaybı oranı | 14.0% sezon ort. 12.6% |
32.3% sezon ort. 39.1% | Hücum ribaundu % | 40.4% sezon ort. 29.1% |
17.2% sezon ort. 20.7% | Serbest atış oranı | 39.7% sezon ort. 22.8% |
42.2% sezon ort. 33.5% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 37.1% |
| Savunma | ||
94.7 sezon ort. 82.2 | 100 savunmada yenen sayı | 110.6 sezon ort. 99.9 |
36.8% sezon ort. 41.8% | Rakip eFG% | 59.4% sezon ort. 48.4% |
14.0% sezon ort. 19.1% | Zorlanan top kaybı | 20.7% sezon ort. 13.1% |
40.4% sezon ort. 23.6% | Rakip hücum ribaundu % | 32.3% sezon ort. 23.1% |
39.7% sezon ort. 19.8% | Rakip serbest atış oranı | 17.2% sezon ort. 16.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 31 dk+16.9 PIR
- Pelin Bilgiç OGM Ormanspor · 28 dk+4.8 PIR
- Olcay Çakır Turgut Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk+4.1 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 34 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 32 dk−10.1 PIR
- Johannah Alison Leedham OGM Ormanspor · 25 dk−9.9 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 33 dk−8.9 PIR
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 18 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Courtney Lynne Paris 150 blok barajını geçti
- Johannah Alison Leedham 100 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 76.8 | 75.4 | 110.6 | 59.4% | 20.7% | 32.3% | 17.2% | 94.7 | 36.8% | 14.0% | 59.6% | 39.7% | +15.9 |
| OGM Ormanspor | 73.9 | 75.4 | 94.7 | 36.8% | 14.0% | 40.4% | 39.7% | 110.6 | 59.4% | 20.7% | 67.7% | 17.2% | -15.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe Öznur Kablo | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 32/64 (%50.0) | Saha İçi Şut | 21/68 (%30.9) |
| 20/37 (%54.1) | 2 Sayı | 13/39 (%33.3) |
| 12/27 (%44.4) | 3 Sayı | 8/29 (%27.6) |
| 9/11 (%81.8) | Serbest Atış | 20/27 (%74.1) |
| 38 | Ribaund | 40 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 21 | Asist | 12 |
| 8 | Top Çalma | 8 |
| 3 | Blok | 2 |
| 18 | Top Kaybı | 13 |
| 23 | Faul | 13 |
| 102 | Verimlilik (PIR) | 61 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Fenerbahçe Öznur Kablo 5, OGM Ormanspor 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 01.11.2019OGM Ormanspor 65-80 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 30.01.2020Fenerbahçe Öznur Kablo 85-70 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

