KBSL · 15. Hafta · 2019-2020 · 18 Ocak 2020 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 4. çeyreği 24-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 20 | 27 | 15 | 24 | 86 |
| OGM Ormanspor | 22 | 18 | 17 | 10 | 67 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.9 sezon ort. 72.8 | Tempo | 70.9 sezon ort. 74.8 |
| Hücum | ||
119.0 sezon ort. 102.5 | 100 hücumda sayı | 96.4 sezon ort. 107.5 |
57.4% sezon ort. 51.0% | eFG% | 49.1% sezon ort. 49.4% |
6.4% sezon ort. 16.9% | Top kaybı oranı | 19.4% sezon ort. 12.4% |
18.2% sezon ort. 29.2% | Hücum ribaundu % | 24.2% sezon ort. 30.0% |
17.6% sezon ort. 20.6% | Serbest atış oranı | 30.9% sezon ort. 23.4% |
38.2% sezon ort. 35.5% | Üçlük payı | 45.5% sezon ort. 37.1% |
| Savunma | ||
96.4 sezon ort. 105.6 | 100 savunmada yenen sayı | 119.0 sezon ort. 99.4 |
49.1% sezon ort. 51.8% | Rakip eFG% | 57.4% sezon ort. 48.4% |
19.4% sezon ort. 15.1% | Zorlanan top kaybı | 6.4% sezon ort. 13.9% |
24.2% sezon ort. 26.8% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 23.7% |
30.9% sezon ort. 26.4% | Rakip serbest atış oranı | 17.6% sezon ort. 16.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alexandria Marie Bentley ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 28 dk+13.5 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 33 dk+11.0 PIR
- Gökşen Fitik ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 28 dk+6.8 PIR
- Gabriela Marginean ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 30 dk+1.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Courtney Lynne Paris OGM Ormanspor · 35 dk−16.5 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 28 dk−9.5 PIR
- Lara Sanders ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 38 dk−6.5 PIR
- Johannah Alison Leedham OGM Ormanspor · 20 dk−5.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 72.3 | 70.9 | 119.0 | 57.4% | 6.4% | 18.2% | 17.6% | 96.4 | 49.1% | 19.4% | 75.8% | 30.9% | +22.6 |
| OGM Ormanspor | 69.5 | 70.9 | 96.4 | 49.1% | 19.4% | 24.2% | 30.9% | 119.0 | 57.4% | 6.4% | 81.8% | 17.6% | -22.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 34/68 (%50.0) | Saha İçi Şut | 23/55 (%41.8) |
| 24/42 (%57.1) | 2 Sayı | 15/30 (%50.0) |
| 10/26 (%38.5) | 3 Sayı | 8/25 (%32.0) |
| 8/12 (%66.7) | Serbest Atış | 13/17 (%76.5) |
| 31 | Ribaund | 35 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 25 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 26 | Asist | 18 |
| 9 | Top Çalma | 3 |
| 1 | Blok | 2 |
| 5 | Top Kaybı | 15 |
| 18 | Faul | 12 |
| 107 | Verimlilik (PIR) | 73 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 7 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 5, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.
- 2019-2020 · OGM Ormanspor 94-72 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2018-2019 · OGM Ormanspor 44-75 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 2018-2019 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 101-53 OGM Ormanspor
- 2018-2019 · ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 75-62 OGM Ormanspor
- 2018-2019 · OGM Ormanspor 64-71 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 19.10.2019OGM Ormanspor 94-72 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 17.01.2020ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 86-67 OGM Ormanspor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

