KBSL · 16. Hafta · 2019-2020 · 25 Ocak 2020 00:00
OGM Ormanspor 3. çeyreği 37-14 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| OGM Ormanspor | 24 | 26 | 37 | 28 | 115 |
| Samsun Canik Belediye | 12 | 20 | 14 | 20 | 66 |
| OGM Ormanspor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.7 sezon ort. 74.7 | Tempo | 72.7 sezon ort. 74.1 |
| Hücum | ||
152.8 sezon ort. 104.4 | 100 hücumda sayı | 78.5 sezon ort. 74.9 |
70.0% sezon ort. 48.1% | eFG% | 32.8% sezon ort. 38.2% |
8.0% sezon ort. 13.0% | Top kaybı oranı | 17.1% sezon ort. 17.9% |
37.5% sezon ort. 29.4% | Hücum ribaundu % | 26.1% sezon ort. 19.9% |
16.0% sezon ort. 24.2% | Serbest atış oranı | 26.2% sezon ort. 19.4% |
46.7% sezon ort. 36.9% | Üçlük payı | 36.1% sezon ort. 37.9% |
| Savunma | ||
78.5 sezon ort. 101.6 | 100 savunmada yenen sayı | 152.8 sezon ort. 118.9 |
32.8% sezon ort. 49.7% | Rakip eFG% | 70.0% sezon ort. 54.9% |
17.1% sezon ort. 13.3% | Zorlanan top kaybı | 8.0% sezon ort. 12.3% |
26.1% sezon ort. 23.3% | Rakip hücum ribaundu % | 37.5% sezon ort. 35.7% |
26.2% sezon ort. 16.1% | Rakip serbest atış oranı | 16.0% sezon ort. 18.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Johannah Alison Leedham OGM Ormanspor · 18 dk+15.5 PIR
- Damla Gezgin OGM Ormanspor · 27 dk+15.2 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 23 dk+12.3 PIR
- Arike Paulina Ogunbowale OGM Ormanspor · 22 dk+10.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Rebecca Teneile Harris Samsun Canik Belediye · 37 dk−6.8 PIR
- Dragana Nikolic Samsun Canik Belediye · 13 dk−1.5 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 33 dk−1.4 PIR
- Neslihan Demir Samsun Canik Belediye · 23 dk−0.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Saadet Aysu Keskin 250 ribaund barajını geçti
- Rebecca Teneile Harris 250 sayı barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| OGM Ormanspor | 75.3 | 72.7 | 152.8 | 70.0% | 8.0% | 37.5% | 16.0% | 78.5 | 32.8% | 17.1% | 73.9% | 26.2% | +74.2 |
| Samsun Canik Belediye | 70.0 | 72.7 | 78.5 | 32.8% | 17.1% | 26.1% | 26.2% | 152.8 | 70.0% | 8.0% | 62.5% | 16.0% | -74.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| OGM Ormanspor | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 44/75 (%58.7) | Saha İçi Şut | 17/61 (%27.9) |
| 27/40 (%67.5) | 2 Sayı | 11/39 (%28.2) |
| 17/35 (%48.6) | 3 Sayı | 6/22 (%27.3) |
| 10/12 (%83.3) | Serbest Atış | 15/16 (%93.8) |
| 46 | Ribaund | 32 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 12 |
| 34 | Savunma Ribaundu | 20 |
| 36 | Asist | 5 |
| 10 | Top Çalma | 6 |
| 1 | Blok | 1 |
| 7 | Top Kaybı | 14 |
| 13 | Faul | 8 |
| 161 | Verimlilik (PIR) | 39 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada OGM Ormanspor 4, Samsun Canik Belediye 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 25.10.2019Samsun Canik Belediye 55-80 OGM Ormanspor
- 24.01.2020OGM Ormanspor 115-66 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

