KBSL · 18. Hafta · 2019-2020 · 15 Şubat 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 20-7 kazanarak farkı açtı. Botaş ikinci yarıda 25-24 öne geçse de fark kapanmadı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 12 | 7 | 14 | 11 | 44 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 18 | 20 | 16 | 8 | 62 |
| Botaş | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
66.5 sezon ort. 71.1 | Tempo | 66.5 sezon ort. 73.5 |
| Hücum | ||
65.1 sezon ort. 95.4 | 100 hücumda sayı | 94.8 sezon ort. 112.2 |
37.7% sezon ort. 47.2% | eFG% | 45.1% sezon ort. 52.1% |
24.4% sezon ort. 16.1% | Top kaybı oranı | 22.5% sezon ort. 14.9% |
18.2% sezon ort. 25.5% | Hücum ribaundu % | 47.5% sezon ort. 38.3% |
11.3% sezon ort. 21.7% | Serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 20.7% |
39.6% sezon ort. 40.6% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 33.5% |
| Savunma | ||
94.8 sezon ort. 97.6 | 100 savunmada yenen sayı | 65.1 sezon ort. 83.7 |
45.1% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 37.7% sezon ort. 41.6% |
22.5% sezon ort. 17.1% | Zorlanan top kaybı | 24.4% sezon ort. 18.6% |
47.5% sezon ort. 31.5% | Rakip hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 24.9% |
16.4% sezon ort. 20.2% | Rakip serbest atış oranı | 11.3% sezon ort. 21.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Fenerbahçe Öznur Kablo · 27 dk+3.6 PIR
- Farhiya Abdi Botaş · 21 dk+2.5 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Botaş · 39 dk+0.6 PIR
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk+0.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Melis Gülcan Botaş · 14 dk−9.1 PIR
- Frida Eldebrink Botaş · 38 dk−8.5 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 28 dk−8.4 PIR
- Laura Nicholls Gonzales Fenerbahçe Öznur Kablo · 26 dk−7.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Olcay Çakır Turgut 750 asist barajını geçti
- Laura Nicholls Gonzales 100 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 67.6 | 66.5 | 65.1 | 37.7% | 24.4% | 18.2% | 11.3% | 94.8 | 45.1% | 22.5% | 52.5% | 16.4% | -29.8 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 65.4 | 66.5 | 94.8 | 45.1% | 22.5% | 47.5% | 16.4% | 65.1 | 37.7% | 24.4% | 81.8% | 11.3% | +29.8 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 17/53 (%32.1) | Saha İçi Şut | 23/61 (%37.7) |
| 11/32 (%34.4) | 2 Sayı | 14/35 (%40.0) |
| 6/21 (%28.6) | 3 Sayı | 9/26 (%34.6) |
| 4/6 (%66.7) | Serbest Atış | 7/10 (%70.0) |
| 27 | Ribaund | 46 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 13 | Asist | 19 |
| 11 | Top Çalma | 12 |
| 0 | Blok | 5 |
| 18 | Top Kaybı | 19 |
| 13 | Faul | 16 |
| 38 | Verimlilik (PIR) | 81 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Botaş 1, Fenerbahçe Öznur Kablo 8 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 08.11.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 56-48 Botaş
- 14.02.2020Botaş 44-62 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

