KBSL · 16. Hafta · 2019-2020 · 12 Şubat 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo ilk çeyreği 27-8 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Hatay BŞB. | 8 | 18 | 15 | 19 | 60 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 27 | 24 | 26 | 24 | 101 |
| Hatay BŞB. | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.5 sezon ort. 70.6 | Tempo | 75.5 sezon ort. 73.0 |
| Hücum | ||
81.0 sezon ort. 103.2 | 100 hücumda sayı | 131.2 sezon ort. 110.3 |
43.8% sezon ort. 48.5% | eFG% | 65.3% sezon ort. 51.0% |
20.2% sezon ort. 12.6% | Top kaybı oranı | 18.3% sezon ort. 15.1% |
13.5% sezon ort. 28.5% | Hücum ribaundu % | 53.3% sezon ort. 38.2% |
28.6% sezon ort. 20.3% | Serbest atış oranı | 12.5% sezon ort. 20.9% |
37.5% sezon ort. 39.6% | Üçlük payı | 26.4% sezon ort. 34.3% |
| Savunma | ||
131.2 sezon ort. 104.3 | 100 savunmada yenen sayı | 81.0 sezon ort. 83.0 |
65.3% sezon ort. 48.6% | Rakip eFG% | 43.8% sezon ort. 41.4% |
18.3% sezon ort. 13.6% | Zorlanan top kaybı | 20.2% sezon ort. 18.8% |
53.3% sezon ort. 29.0% | Rakip hücum ribaundu % | 13.5% sezon ort. 25.1% |
12.5% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 28.6% sezon ort. 20.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Kıah Irene Stokes Fenerbahçe Öznur Kablo · 22 dk+14.6 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe Öznur Kablo · 19 dk+9.3 PIR
- Alina Iagupova Fenerbahçe Öznur Kablo · 22 dk+8.3 PIR
- Laura Nicholls Gonzales Fenerbahçe Öznur Kablo · 16 dk+7.3 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Özışık Hatay BŞB. · 29 dk−12.0 PIR
- Gizem Başaran Turan Hatay BŞB. · 29 dk−10.5 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Hatay BŞB. · 25 dk−9.0 PIR
- Asena Yalçın Hatay BŞB. · 33 dk−5.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Hatay BŞB. | 74.0 | 75.5 | 81.0 | 43.8% | 20.2% | 13.5% | 28.6% | 131.2 | 65.3% | 18.3% | 46.7% | 12.5% | -50.2 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 77.0 | 75.5 | 131.2 | 65.3% | 18.3% | 53.3% | 12.5% | 81.0 | 43.8% | 20.2% | 86.5% | 28.6% | +50.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Hatay BŞB. | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 21/56 (%37.5) | Saha İçi Şut | 42/72 (%58.3) |
| 14/35 (%40.0) | 2 Sayı | 32/53 (%60.4) |
| 7/21 (%33.3) | 3 Sayı | 10/19 (%52.6) |
| 11/16 (%68.8) | Serbest Atış | 7/9 (%77.8) |
| 19 | Ribaund | 48 |
| 5 | Hücum Ribaundu | 16 |
| 14 | Savunma Ribaundu | 32 |
| 15 | Asist | 37 |
| 9 | Top Çalma | 5 |
| 2 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 17 |
| 13 | Faul | 18 |
| 49 | Verimlilik (PIR) | 139 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada Hatay BŞB. 2, Fenerbahçe Öznur Kablo 13 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 26.10.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 62-59 Hatay BŞB.
- 11.02.2020Hatay BŞB. 60-101 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

