KBSL · 17. Hafta · 2019-2020 · 31 Ocak 2020 00:00
Botaş 2. çeyreği 24-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 14 | 12 | 13 | 11 | 50 |
| Botaş | 25 | 24 | 22 | 23 | 94 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
71.5 sezon ort. 74.2 | Tempo | 71.5 sezon ort. 70.8 |
| Hücum | ||
69.0 sezon ort. 75.4 | 100 hücumda sayı | 133.4 sezon ort. 91.8 |
39.4% sezon ort. 37.9% | eFG% | 59.6% sezon ort. 46.1% |
27.0% sezon ort. 17.4% | Top kaybı oranı | 7.4% sezon ort. 17.0% |
23.7% sezon ort. 20.1% | Hücum ribaundu % | 32.4% sezon ort. 24.8% |
32.7% sezon ort. 19.2% | Serbest atış oranı | 25.0% sezon ort. 21.0% |
46.2% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 42.6% sezon ort. 40.5% |
| Savunma | ||
133.4 sezon ort. 119.9 | 100 savunmada yenen sayı | 69.0 sezon ort. 99.0 |
59.6% sezon ort. 55.5% | Rakip eFG% | 39.4% sezon ort. 47.1% |
7.4% sezon ort. 12.3% | Zorlanan top kaybı | 27.0% sezon ort. 16.9% |
32.4% sezon ort. 36.0% | Rakip hücum ribaundu % | 23.7% sezon ort. 32.8% |
25.0% sezon ort. 17.6% | Rakip serbest atış oranı | 32.7% sezon ort. 19.5% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Gülçelik Botaş · 22 dk+23.1 PIR
- Ariana Natasha Moorer Botaş · 20 dk+15.2 PIR
- Frida Eldebrink Botaş · 28 dk+14.7 PIR
- Kuanitra Holingsvorth Botaş · 23 dk+10.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Neslihan Külekçi Samsun Canik Belediye · 21 dk−6.2 PIR
- Farhiya Abdi Botaş · 25 dk−3.7 PIR
- Neslihan Demir Samsun Canik Belediye · 19 dk−2.6 PIR
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 22 dk−1.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 72.5 | 71.5 | 69.0 | 39.4% | 27.0% | 23.7% | 32.7% | 133.4 | 59.6% | 7.4% | 67.6% | 25.0% | -64.4 |
| Botaş | 70.5 | 71.5 | 133.4 | 59.6% | 7.4% | 32.4% | 25.0% | 69.0 | 39.4% | 27.0% | 76.3% | 32.7% | +64.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 18/52 (%34.6) | Saha İçi Şut | 35/68 (%51.5) |
| 13/28 (%46.4) | 2 Sayı | 24/39 (%61.5) |
| 5/24 (%20.8) | 3 Sayı | 11/29 (%37.9) |
| 9/17 (%52.9) | Serbest Atış | 13/17 (%76.5) |
| 32 | Ribaund | 40 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 13 | Asist | 26 |
| 2 | Top Çalma | 11 |
| 0 | Blok | 1 |
| 22 | Top Kaybı | 6 |
| 19 | Faul | 18 |
| 32 | Verimlilik (PIR) | 131 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 4, Botaş 5 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 02.11.2019Botaş 90-31 Samsun Canik Belediye
- 30.01.2020Samsun Canik Belediye 50-94 Botaş
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

