KBSL · 16. Hafta · 2019-2020 · 25 Ocak 2020 00:00
ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi maçı 8 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Botaş | 11 | 25 | 16 | 13 | 65 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 15 | 23 | 18 | 17 | 73 |
| Botaş | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| Tempo | ||
68.6 sezon ort. 71.0 | Tempo | 68.6 sezon ort. 72.9 |
| Hücum | ||
93.4 sezon ort. 93.9 | 100 hücumda sayı | 107.9 sezon ort. 103.1 |
44.7% sezon ort. 46.9% | eFG% | 44.9% sezon ort. 51.7% |
15.9% sezon ort. 16.6% | Top kaybı oranı | 12.7% sezon ort. 16.6% |
17.1% sezon ort. 25.6% | Hücum ribaundu % | 31.4% sezon ort. 28.5% |
26.3% sezon ort. 21.0% | Serbest atış oranı | 37.3% sezon ort. 19.6% |
45.6% sezon ort. 40.4% | Üçlük payı | 27.1% sezon ort. 36.0% |
| Savunma | ||
107.9 sezon ort. 96.9 | 100 savunmada yenen sayı | 93.4 sezon ort. 105.8 |
44.9% sezon ort. 46.8% | Rakip eFG% | 44.7% sezon ort. 52.0% |
12.7% sezon ort. 17.6% | Zorlanan top kaybı | 15.9% sezon ort. 15.3% |
31.4% sezon ort. 32.4% | Rakip hücum ribaundu % | 17.1% sezon ort. 27.2% |
37.3% sezon ort. 19.2% | Rakip serbest atış oranı | 26.3% sezon ort. 26.7% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Büşra Akbaş Botaş · 33 dk+15.7 PIR
- Lara Sanders ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 40 dk+11.7 PIR
- Marina Bas Botaş · 33 dk+1.4 PIR
- Gabriela Marginean ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 16 dk+0.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Farhiya Abdi Botaş · 39 dk−12.0 PIR
- Frida Eldebrink Botaş · 40 dk−8.3 PIR
- Morgan Haley Tuck ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 32 dk−8.0 PIR
- Melis Gülcan Botaş · 27 dk−5.5 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Gökşen Fitik 50 top çalma barajını geçti
- Brittney Chrisanti Sykes 50 asist barajını geçti
- Lara Sanders 750 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Botaş | 69.6 | 68.6 | 93.4 | 44.7% | 15.9% | 17.1% | 26.3% | 107.9 | 44.9% | 12.7% | 68.6% | 37.3% | -14.5 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 67.7 | 68.6 | 107.9 | 44.9% | 12.7% | 31.4% | 37.3% | 93.4 | 44.7% | 15.9% | 82.9% | 26.3% | +14.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Botaş | Kategori | ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi |
|---|---|---|
| 22/57 (%38.6) | Saha İçi Şut | 24/59 (%40.7) |
| 15/31 (%48.4) | 2 Sayı | 19/43 (%44.2) |
| 7/26 (%26.9) | 3 Sayı | 5/16 (%31.3) |
| 14/15 (%93.3) | Serbest Atış | 20/22 (%90.9) |
| 30 | Ribaund | 40 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 24 | Savunma Ribaundu | 29 |
| 13 | Asist | 22 |
| 4 | Top Çalma | 7 |
| 0 | Blok | 1 |
| 12 | Top Kaybı | 10 |
| 22 | Faul | 20 |
| 60 | Verimlilik (PIR) | 91 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 15 karşılaşmada Botaş 6, ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 9 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 25.10.2019ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 54-62 Botaş
- 24.01.2020Botaş 65-73 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

