KBSL · 20. Hafta · 2019-2020 · 28 Şubat 2020 00:00
Fenerbahçe Öznur Kablo 2. çeyreği 31-6 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 8 | 6 | 12 | 25 | 51 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 31 | 31 | 20 | 21 | 103 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| Tempo | ||
73.5 sezon ort. 74.1 | Tempo | 73.5 sezon ort. 73.1 |
| Hücum | ||
69.9 sezon ort. 75.4 | 100 hücumda sayı | 139.3 sezon ort. 109.9 |
36.2% sezon ort. 38.0% | eFG% | 64.2% sezon ort. 51.1% |
21.6% sezon ort. 17.7% | Top kaybı oranı | 10.3% sezon ort. 15.6% |
30.6% sezon ort. 19.6% | Hücum ribaundu % | 39.4% sezon ort. 38.8% |
13.8% sezon ort. 20.1% | Serbest atış oranı | 12.2% sezon ort. 21.0% |
44.6% sezon ort. 37.4% | Üçlük payı | 33.8% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
139.3 sezon ort. 119.6 | 100 savunmada yenen sayı | 69.9 sezon ort. 83.5 |
64.2% sezon ort. 55.3% | Rakip eFG% | 36.2% sezon ort. 41.8% |
10.3% sezon ort. 12.2% | Zorlanan top kaybı | 21.6% sezon ort. 18.7% |
39.4% sezon ort. 35.6% | Rakip hücum ribaundu % | 30.6% sezon ort. 24.2% |
12.2% sezon ort. 18.2% | Rakip serbest atış oranı | 13.8% sezon ort. 21.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Sevgi Uzun Fenerbahçe Öznur Kablo · 25 dk+13.5 PIR
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 30 dk+12.4 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Fenerbahçe Öznur Kablo · 24 dk+10.1 PIR
- Laura Nicholls Gonzales Fenerbahçe Öznur Kablo · 22 dk+8.7 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nena Trajchevska Samsun Canik Belediye · 28 dk−10.8 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 37 dk−9.9 PIR
- Esra Ural Fenerbahçe Öznur Kablo · 35 dk−6.3 PIR
- Neslihan Külekçi Samsun Canik Belediye · 30 dk−2.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 73.0 | 73.5 | 69.9 | 36.2% | 21.6% | 30.6% | 13.8% | 139.3 | 64.2% | 10.3% | 60.6% | 12.2% | -69.4 |
| Fenerbahçe Öznur Kablo | 74.0 | 73.5 | 139.3 | 64.2% | 10.3% | 39.4% | 12.2% | 69.9 | 36.2% | 21.6% | 69.4% | 13.8% | +69.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Fenerbahçe Öznur Kablo |
|---|---|---|
| 19/65 (%29.2) | Saha İçi Şut | 42/74 (%56.8) |
| 10/36 (%27.8) | 2 Sayı | 31/49 (%63.3) |
| 9/29 (%31.0) | 3 Sayı | 11/25 (%44.0) |
| 4/9 (%44.4) | Serbest Atış | 8/9 (%88.9) |
| 35 | Ribaund | 47 |
| 15 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 20 | Savunma Ribaundu | 34 |
| 14 | Asist | 32 |
| 5 | Top Çalma | 13 |
| 0 | Blok | 6 |
| 19 | Top Kaybı | 9 |
| 9 | Faul | 15 |
| 35 | Verimlilik (PIR) | 154 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 1, Fenerbahçe Öznur Kablo 8 galibiyet aldı.
- 2019-2020 · Fenerbahçe Öznur Kablo 103-24 Samsun Canik Belediye
- 2018-2019 · Samsun Canik Belediye 49-108 Fenerbahçe Öznur Kablo
- 2018-2019 · Fenerbahçe Öznur Kablo 90-62 Samsun Canik Belediye
- 2017-2018 · Fenerbahçe Öznur Kablo 76-51 Samsun Canik Belediye
- 2017-2018 · Samsun Canik Belediye 61-82 Fenerbahçe Öznur Kablo


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.11.2019Fenerbahçe Öznur Kablo 103-24 Samsun Canik Belediye
- 27.02.2020Samsun Canik Belediye 51-103 Fenerbahçe Öznur Kablo
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

