KBSL · 19. Hafta · 2019-2020 · 22 Şubat 2020 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 27-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 25 | 27 | 25 | 18 | 95 |
| Samsun Canik Belediye | 11 | 12 | 22 | 11 | 56 |
| Galatasaray | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
75.2 sezon ort. 75.5 | Tempo | 75.2 sezon ort. 74.0 |
| Hücum | ||
126.7 sezon ort. 108.2 | 100 hücumda sayı | 74.2 sezon ort. 75.1 |
65.2% sezon ort. 52.7% | eFG% | 38.2% sezon ort. 37.9% |
16.7% sezon ort. 14.6% | Top kaybı oranı | 14.4% sezon ort. 18.1% |
30.0% sezon ort. 27.9% | Hücum ribaundu % | 18.2% sezon ort. 20.3% |
13.6% sezon ort. 21.5% | Serbest atış oranı | 11.8% sezon ort. 20.2% |
43.9% sezon ort. 32.3% | Üçlük payı | 30.9% sezon ort. 38.2% |
| Savunma | ||
74.2 sezon ort. 94.8 | 100 savunmada yenen sayı | 126.7 sezon ort. 120.3 |
38.2% sezon ort. 47.3% | Rakip eFG% | 65.2% sezon ort. 55.3% |
14.4% sezon ort. 17.9% | Zorlanan top kaybı | 16.7% sezon ort. 11.9% |
18.2% sezon ort. 28.8% | Rakip hücum ribaundu % | 30.0% sezon ort. 36.0% |
11.8% sezon ort. 21.6% | Rakip serbest atış oranı | 13.6% sezon ort. 18.1% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Funda Nakkaşoğlu Galatasaray · 23 dk+16.6 PIR
- Saadet Aysu Keskin Samsun Canik Belediye · 36 dk+11.0 PIR
- Mısra Albayrak Galatasaray · 21 dk+10.9 PIR
- Meltem Yıldızhan Galatasaray · 23 dk+9.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Neslihan Külekçi Samsun Canik Belediye · 40 dk−8.0 PIR
- Dilan Çalış Samsun Canik Belediye · 29 dk−7.5 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 15 dk−5.2 PIR
- Alperi Onar Galatasaray · 24 dk−1.6 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 75.0 | 75.2 | 126.7 | 65.2% | 16.7% | 30.0% | 13.6% | 74.2 | 38.2% | 14.4% | 81.8% | 11.8% | +52.6 |
| Samsun Canik Belediye | 75.5 | 75.2 | 74.2 | 38.2% | 14.4% | 18.2% | 11.8% | 126.7 | 65.2% | 16.7% | 70.0% | 13.6% | -52.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 36/66 (%54.5) | Saha İçi Şut | 23/68 (%33.8) |
| 22/37 (%59.5) | 2 Sayı | 17/47 (%36.2) |
| 14/29 (%48.3) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 9/9 (%100.0) | Serbest Atış | 4/8 (%50.0) |
| 45 | Ribaund | 29 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 36 | Savunma Ribaundu | 21 |
| 37 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 8 |
| 2 | Blok | 1 |
| 14 | Top Kaybı | 12 |
| 10 | Faul | 6 |
| 135 | Verimlilik (PIR) | 48 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 9 karşılaşmada Galatasaray 8, Samsun Canik Belediye 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 22.11.2019Samsun Canik Belediye 48-69 Galatasaray
- 21.02.2020Galatasaray 95-56 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

