KBSL · 18. Hafta · 2019-2020 · 19 Şubat 2020 00:00
Galatasaray 3. çeyreği 28-18 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 18 | 27 | 18 | 17 | 80 |
| Galatasaray | 27 | 23 | 28 | 21 | 99 |
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
80.9 sezon ort. 75.6 | Tempo | 80.9 sezon ort. 75.2 |
| Hücum | ||
99.8 sezon ort. 105.1 | 100 hücumda sayı | 121.3 sezon ort. 108.4 |
61.0% sezon ort. 50.5% | eFG% | 57.8% sezon ort. 53.0% |
30.1% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 16.9% sezon ort. 14.6% |
40.6% sezon ort. 28.0% | Hücum ribaundu % | 47.5% sezon ort. 26.7% |
23.7% sezon ort. 20.8% | Serbest atış oranı | 19.5% sezon ort. 21.2% |
33.9% sezon ort. 36.9% | Üçlük payı | 29.9% sezon ort. 33.1% |
| Savunma | ||
121.3 sezon ort. 104.1 | 100 savunmada yenen sayı | 99.8 sezon ort. 93.4 |
57.8% sezon ort. 50.6% | Rakip eFG% | 61.0% sezon ort. 46.1% |
16.9% sezon ort. 13.8% | Zorlanan top kaybı | 30.1% sezon ort. 16.9% |
47.5% sezon ort. 21.3% | Rakip hücum ribaundu % | 40.6% sezon ort. 27.6% |
19.5% sezon ort. 30.1% | Rakip serbest atış oranı | 23.7% sezon ort. 20.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Işıl Alben Galatasaray · 35 dk+10.7 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 24 dk+9.0 PIR
- Bria Nicole Hartley Galatasaray · 33 dk+7.8 PIR
- Nevin Krısten Vatansever Birevim Elazığ İl Özel İdare · 35 dk+7.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Riquna Uneik Williams Birevim Elazığ İl Özel İdare · 38 dk−7.9 PIR
- Kia Niema Vaughn Birevim Elazığ İl Özel İdare · 36 dk−7.9 PIR
- Victoria Macaulay Galatasaray · 27 dk−7.8 PIR
- Nihan Demirkol Tolğay Birevim Elazığ İl Özel İdare · 20 dk−3.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Yıldızhan 100 sayı barajını geçti
- Bria Nicole Hartley 1.500 sayı barajını geçti
- Kia Niema Vaughn 500 ribaund barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | 80.2 | 80.9 | 99.8 | 61.0% | 30.1% | 40.6% | 23.7% | 121.3 | 57.8% | 16.9% | 52.5% | 19.5% | -21.5 |
| Galatasaray | 81.6 | 80.9 | 121.3 | 57.8% | 16.9% | 47.5% | 19.5% | 99.8 | 61.0% | 30.1% | 59.4% | 23.7% | +21.5 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Birevim Elazığ İl Özel İdare | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 31/59 (%52.5) | Saha İçi Şut | 38/77 (%49.4) |
| 21/39 (%53.8) | 2 Sayı | 25/54 (%46.3) |
| 10/20 (%50.0) | 3 Sayı | 13/23 (%56.5) |
| 8/14 (%57.1) | Serbest Atış | 10/15 (%66.7) |
| 34 | Ribaund | 38 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 19 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 19 |
| 19 | Asist | 30 |
| 7 | Top Çalma | 21 |
| 2 | Blok | 1 |
| 28 | Top Kaybı | 17 |
| 21 | Faul | 17 |
| 79 | Verimlilik (PIR) | 123 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 08.11.2019Galatasaray 69-66 Birevim Elazığ İl Özel İdare
- 18.02.2020Birevim Elazığ İl Özel İdare 80-99 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

