KBSL · 20. Hafta · 2019-2020 · 1 Mart 2020 00:00
İzmit Belediyespor maçı 4 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 22 | 11 | 11 | 19 | 63 |
| İzmit Belediyespor | 20 | 13 | 17 | 17 | 67 |
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
74.4 sezon ort. 72.6 | Tempo | 74.4 sezon ort. 77.7 |
| Hücum | ||
85.7 sezon ort. 104.3 | 100 hücumda sayı | 89.1 sezon ort. 104.0 |
45.2% sezon ort. 51.7% | eFG% | 45.7% sezon ort. 48.3% |
20.4% sezon ort. 16.2% | Top kaybı oranı | 17.4% sezon ort. 13.4% |
25.0% sezon ort. 28.9% | Hücum ribaundu % | 26.8% sezon ort. 31.9% |
12.7% sezon ort. 20.9% | Serbest atış oranı | 7.2% sezon ort. 20.9% |
41.3% sezon ort. 35.3% | Üçlük payı | 15.9% sezon ort. 30.3% |
| Savunma | ||
89.1 sezon ort. 106.1 | 100 savunmada yenen sayı | 85.7 sezon ort. 101.8 |
45.7% sezon ort. 52.0% | Rakip eFG% | 45.2% sezon ort. 48.9% |
17.4% sezon ort. 15.2% | Zorlanan top kaybı | 20.4% sezon ort. 15.0% |
26.8% sezon ort. 26.7% | Rakip hücum ribaundu % | 25.0% sezon ort. 25.5% |
7.2% sezon ort. 27.8% | Rakip serbest atış oranı | 12.7% sezon ort. 26.4% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Brittney Chrisanti Sykes ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 32 dk+5.2 PIR
- Şevval Akalan ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 14 dk+4.4 PIR
- Courtney Williams İzmit Belediyespor · 40 dk+1.4 PIR
- Gamze Takmaz İzmit Belediyespor · 31 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kristine Anigwe İzmit Belediyespor · 36 dk−14.5 PIR
- Gizem Yavuz Yar İzmit Belediyespor · 40 dk−11.5 PIR
- Gökşen Fitik ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 33 dk−9.5 PIR
- Jantel Cherrill Lavender ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi · 22 dk−8.7 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Kristine Anigwe 100 ribaund barajını geçti
- Özge Kavurmacıoğlu 750 ribaund barajını geçti
- Courtney Williams 50 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | 73.5 | 74.4 | 85.7 | 45.2% | 20.4% | 25.0% | 12.7% | 89.1 | 45.7% | 17.4% | 73.2% | 7.2% | -3.4 |
| İzmit Belediyespor | 75.2 | 74.4 | 89.1 | 45.7% | 17.4% | 26.8% | 7.2% | 85.7 | 45.2% | 20.4% | 75.0% | 12.7% | +3.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi | Kategori | İzmit Belediyespor |
|---|---|---|
| 24/63 (%38.1) | Saha İçi Şut | 29/69 (%42.0) |
| 15/37 (%40.5) | 2 Sayı | 24/58 (%41.4) |
| 9/26 (%34.6) | 3 Sayı | 5/11 (%45.5) |
| 6/8 (%75.0) | Serbest Atış | 4/5 (%80.0) |
| 40 | Ribaund | 41 |
| 10 | Hücum Ribaundu | 11 |
| 30 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 23 | Asist | 15 |
| 9 | Top Çalma | 10 |
| 8 | Blok | 0 |
| 17 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 15 |
| 82 | Verimlilik (PIR) | 72 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 3 karşılaşmada ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 2, İzmit Belediyespor 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 29.11.2019İzmit Belediyespor 92-79 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi
- 29.02.2020ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 63-67 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

