KBSL · 2. Hafta · 2020-2021 · 7 Ekim 2020 00:00

121 - 63

Çankaya Üniversitesi 3. çeyreği 42-12 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 33 | 24 | 42 | 22 | 121 |
| Samsun Canik Belediye | 19 | 15 | 12 | 17 | 63 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.5 sezon ort. 74.6 | Tempo | 76.5 sezon ort. 79.6 |
| Hücum | ||
155.7 sezon ort. 105.1 | 100 hücumda sayı | 83.7 sezon ort. 66.8 |
68.9% sezon ort. 50.6% | eFG% | 37.3% sezon ort. 35.8% |
3.3% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 15.3% sezon ort. 23.2% |
36.1% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 19.1% |
15.9% sezon ort. 22.9% | Serbest atış oranı | 33.3% sezon ort. 19.1% |
51.2% sezon ort. 41.6% | Üçlük payı | 34.9% sezon ort. 39.8% |
| Savunma | ||
83.7 sezon ort. 102.8 | 100 savunmada yenen sayı | 155.7 sezon ort. 127.2 |
37.3% sezon ort. 50.0% | Rakip eFG% | 68.9% sezon ort. 58.5% |
15.3% sezon ort. 13.5% | Zorlanan top kaybı | 3.3% sezon ort. 11.6% |
22.2% sezon ort. 24.6% | Rakip hücum ribaundu % | 36.1% sezon ort. 39.1% |
33.3% sezon ort. 19.6% | Rakip serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 19.3% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Özge Karataş Çankaya Üniversitesi · 22 dk+24.1 PIR
- Avery Rochelle Warley Çankaya Üniversitesi · 23 dk+15.1 PIR
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 21 dk+14.1 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 18 dk+11.0 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Nazlı Çalışkan Samsun Canik Belediye · 20 dk−4.6 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 33 dk−2.9 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Stephanie Zenora Madden 250 sayı barajını geçti
- Özge Karataş 100 sayı barajını geçti
- Avery Rochelle Warley 1.500 sayı barajını geçti
- Avery Rochelle Warley 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 77.7 | 76.5 | 155.7 | 68.9% | 3.3% | 36.1% | 15.9% | 83.7 | 37.3% | 15.3% | 77.8% | 33.3% | +72.0 |
| Samsun Canik Belediye | 75.2 | 76.5 | 83.7 | 37.3% | 15.3% | 22.2% | 33.3% | 155.7 | 68.9% | 3.3% | 63.9% | 15.9% | -72.0 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Samsun Canik Belediye |
|---|---|---|
| 47/82 (%57.3) | Saha İçi Şut | 20/63 (%31.7) |
| 28/40 (%70.0) | 2 Sayı | 13/41 (%31.7) |
| 19/42 (%45.2) | 3 Sayı | 7/22 (%31.8) |
| 8/13 (%61.5) | Serbest Atış | 16/21 (%76.2) |
| 48 | Ribaund | 33 |
| 13 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 35 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 34 | Asist | 10 |
| 8 | Top Çalma | 2 |
| 4 | Blok | 1 |
| 3 | Top Kaybı | 13 |
| 20 | Faul | 12 |
| 169 | Verimlilik (PIR) | 46 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 1 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 1, Samsun Canik Belediye 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 06.10.2020Çankaya Üniversitesi 121-63 Samsun Canik Belediye
- 02.01.2021Samsun Canik Belediye 64-119 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.