KBSL · 4. Hafta · 2020-2021 · 17 Ekim 2020 00:00
Çankaya Üniversitesi 3. çeyreği 31-21 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Çankaya Üniversitesi | 31 | 21 | 31 | 15 | 98 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 27 | 18 | 21 | 28 | 94 |
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| Tempo | ||
72.8 sezon ort. 74.7 | Tempo | 72.8 sezon ort. 78.8 |
| Hücum | ||
134.6 sezon ort. 105.9 | 100 hücumda sayı | 129.3 sezon ort. 95.6 |
57.0% sezon ort. 51.1% | eFG% | 60.0% sezon ort. 47.6% |
5.9% sezon ort. 14.8% | Top kaybı oranı | 8.5% sezon ort. 18.5% |
35.3% sezon ort. 28.6% | Hücum ribaundu % | 30.3% sezon ort. 31.6% |
28.2% sezon ort. 22.4% | Serbest atış oranı | 18.6% sezon ort. 22.0% |
26.8% sezon ort. 42.5% | Üçlük payı | 30.0% sezon ort. 28.5% |
| Savunma | ||
129.3 sezon ort. 101.3 | 100 savunmada yenen sayı | 134.6 sezon ort. 98.3 |
60.0% sezon ort. 49.2% | Rakip eFG% | 57.0% sezon ort. 48.1% |
8.5% sezon ort. 13.7% | Zorlanan top kaybı | 5.9% sezon ort. 16.9% |
30.3% sezon ort. 24.3% | Rakip hücum ribaundu % | 35.3% sezon ort. 28.1% |
18.6% sezon ort. 20.1% | Rakip serbest atış oranı | 28.2% sezon ort. 24.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Crystal Erin Bradford Beşiktaş HDI Sigorta · 36 dk+17.1 PIR
- Shavonte Sade Zellous Çankaya Üniversitesi · 40 dk+10.3 PIR
- Luca Ivankovic Beşiktaş HDI Sigorta · 29 dk+8.0 PIR
- La Tanya Chantella White Çankaya Üniversitesi · 40 dk+5.1 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Elif Bayram Beşiktaş HDI Sigorta · 14 dk−7.4 PIR
- Melek Uzunoğlu Beşiktaş HDI Sigorta · 18 dk−7.2 PIR
- Bahar Öztürk Çankaya Üniversitesi · 40 dk−1.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Çankaya Üniversitesi | 72.8 | 72.8 | 134.6 | 57.0% | 5.9% | 35.3% | 28.2% | 129.3 | 60.0% | 8.5% | 69.7% | 18.6% | +5.4 |
| Beşiktaş HDI Sigorta | 72.7 | 72.8 | 129.3 | 60.0% | 8.5% | 30.3% | 18.6% | 134.6 | 57.0% | 5.9% | 64.7% | 28.2% | -5.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Çankaya Üniversitesi | Kategori | Beşiktaş HDI Sigorta |
|---|---|---|
| 37/71 (%52.1) | Saha İçi Şut | 37/70 (%52.9) |
| 30/52 (%57.7) | 2 Sayı | 27/49 (%55.1) |
| 7/19 (%36.8) | 3 Sayı | 10/21 (%47.6) |
| 17/20 (%85.0) | Serbest Atış | 10/13 (%76.9) |
| 35 | Ribaund | 32 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 10 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 18 | Asist | 20 |
| 3 | Top Çalma | 4 |
| 3 | Blok | 3 |
| 5 | Top Kaybı | 7 |
| 15 | Faul | 22 |
| 112 | Verimlilik (PIR) | 108 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 2 karşılaşmada Çankaya Üniversitesi 2, Beşiktaş HDI Sigorta 0 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 16.10.2020Çankaya Üniversitesi 98-94 Beşiktaş HDI Sigorta
- 15.01.2021Beşiktaş HDI Sigorta 75-68 Çankaya Üniversitesi
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

