WbInsight

KBSL · 17. Hafta · 2019-2020 · 1 Şubat 2020 00:00

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

84 - 71

Çankaya Üniversitesi 2. çeyreği 25-14 kazanarak farkı açtı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Çankaya Üniversitesi2025192084
Beşiktaş TRC İnşaat1914172171
Dört Faktör
Çankaya ÜniversitesiKategoriBeşiktaş TRC İnşaat
Tempo
69.8
sezon ort. 69.7
Tempo
69.8
sezon ort. 75.7
Hücum
120.5
sezon ort. 102.9
100 hücumda sayı
101.7
sezon ort. 102.2
57.9%
sezon ort. 50.1%
eFG%
54.3%
sezon ort. 48.7%
17.9%
sezon ort. 15.9%
Top kaybı oranı
12.5%
sezon ort. 13.4%
42.4%
sezon ort. 28.0%
Hücum ribaundu %
6.7%
sezon ort. 22.1%
20.6%
sezon ort. 23.5%
Serbest atış oranı
19.0%
sezon ort. 24.1%
44.4%
sezon ort. 42.7%
Üçlük payı
39.7%
sezon ort. 30.1%
Savunma
101.7
sezon ort. 95.7
100 savunmada yenen sayı
120.5
sezon ort. 102.1
54.3%
sezon ort. 43.8%
Rakip eFG%
57.9%
sezon ort. 48.7%
12.5%
sezon ort. 11.9%
Zorlanan top kaybı
17.9%
sezon ort. 16.2%
6.7%
sezon ort. 26.3%
Rakip hücum ribaundu %
42.4%
sezon ort. 32.8%
19.0%
sezon ort. 21.6%
Rakip serbest atış oranı
20.6%
sezon ort. 23.8%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.