WbInsight

KBSL · 3. Hafta · 2020-2021 · 11 Ekim 2020 00:00

66 - 77

Çankaya Üniversitesi logosu
Çankaya Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi 2. çeyreği 21-11 kazanarak farkı açtı. Botaş ikinci yarıda 40-34 öne geçse de fark kapanmadı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Botaş1511162466
Çankaya Üniversitesi2221122277
Dört Faktör
BotaşKategoriÇankaya Üniversitesi
Tempo
71.8
sezon ort. 71.8
Tempo
71.8
sezon ort. 74.7
Hücum
92.6
sezon ort. 94.4
100 hücumda sayı
106.4
sezon ort. 106.9
47.5%
sezon ort. 47.6%
eFG%
50.8%
sezon ort. 51.4%
13.1%
sezon ort. 17.5%
Top kaybı oranı
16.4%
sezon ort. 14.4%
13.9%
sezon ort. 28.4%
Hücum ribaundu %
33.3%
sezon ort. 28.7%
19.7%
sezon ort. 18.8%
Serbest atış oranı
30.2%
sezon ort. 22.4%
26.2%
sezon ort. 33.7%
Üçlük payı
47.6%
sezon ort. 41.8%
Savunma
106.4
sezon ort. 92.5
100 savunmada yenen sayı
92.6
sezon ort. 102.5
50.8%
sezon ort. 44.8%
Rakip eFG%
47.5%
sezon ort. 49.6%
16.4%
sezon ort. 17.0%
Zorlanan top kaybı
13.1%
sezon ort. 13.6%
33.3%
sezon ort. 29.3%
Rakip hücum ribaundu %
13.9%
sezon ort. 24.8%
30.2%
sezon ort. 18.4%
Rakip serbest atış oranı
19.7%
sezon ort. 20.0%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.