KBSL · 4. Hafta · 2020-2021 · 18 Ekim 2020 00:00
Botaş maçı 15 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| İzmit Belediyespor | 14 | 11 | 14 | 18 | 57 |
| Botaş | 19 | 20 | 16 | 17 | 72 |
| İzmit Belediyespor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| Tempo | ||
70.0 sezon ort. 75.7 | Tempo | 70.0 sezon ort. 71.8 |
| Hücum | ||
80.8 sezon ort. 101.3 | 100 hücumda sayı | 103.7 sezon ort. 94.0 |
43.3% sezon ort. 48.5% | eFG% | 53.2% sezon ort. 47.3% |
23.0% sezon ort. 15.3% | Top kaybı oranı | 18.2% sezon ort. 17.3% |
30.8% sezon ort. 31.3% | Hücum ribaundu % | 38.2% sezon ort. 27.6% |
13.3% sezon ort. 18.7% | Serbest atış oranı | 15.9% sezon ort. 18.9% |
48.3% sezon ort. 37.6% | Üçlük payı | 28.6% sezon ort. 33.6% |
| Savunma | ||
103.7 sezon ort. 102.4 | 100 savunmada yenen sayı | 80.8 sezon ort. 93.4 |
53.2% sezon ort. 49.9% | Rakip eFG% | 43.3% sezon ort. 45.1% |
18.2% sezon ort. 14.9% | Zorlanan top kaybı | 23.0% sezon ort. 16.7% |
38.2% sezon ort. 26.6% | Rakip hücum ribaundu % | 30.8% sezon ort. 29.4% |
15.9% sezon ort. 22.2% | Rakip serbest atış oranı | 13.3% sezon ort. 19.0% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Elizabeth Williams Botaş · 29 dk+9.7 PIR
- Işıl Alben Botaş · 34 dk+6.9 PIR
- Marina Bas Botaş · 12 dk+3.8 PIR
- Ayşe Cora Yamaner Botaş · 30 dk+3.5 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kübra Erat İzmit Belediyespor · 22 dk−11.4 PIR
- Tilbe Şenyürek Botaş · 34 dk−10.1 PIR
- Egle Sventoraite İzmit Belediyespor · 28 dk−8.9 PIR
- Clarissa Cristina Dos Santos İzmit Belediyespor · 28 dk−8.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| İzmit Belediyespor | 70.5 | 70.0 | 80.8 | 43.3% | 23.0% | 30.8% | 13.3% | 103.7 | 53.2% | 18.2% | 61.8% | 15.9% | -22.9 |
| Botaş | 69.4 | 70.0 | 103.7 | 53.2% | 18.2% | 38.2% | 15.9% | 80.8 | 43.3% | 23.0% | 69.2% | 13.3% | +22.9 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| İzmit Belediyespor | Kategori | Botaş |
|---|---|---|
| 21/60 (%35.0) | Saha İçi Şut | 31/63 (%49.2) |
| 11/31 (%35.5) | 2 Sayı | 26/45 (%57.8) |
| 10/29 (%34.5) | 3 Sayı | 5/18 (%27.8) |
| 5/8 (%62.5) | Serbest Atış | 5/10 (%50.0) |
| 33 | Ribaund | 40 |
| 12 | Hücum Ribaundu | 13 |
| 21 | Savunma Ribaundu | 27 |
| 18 | Asist | 20 |
| 7 | Top Çalma | 14 |
| 2 | Blok | 3 |
| 19 | Top Kaybı | 15 |
| 14 | Faul | 18 |
| 52 | Verimlilik (PIR) | 93 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 4 karşılaşmada İzmit Belediyespor 2, Botaş 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 1-1
- 17.10.2020İzmit Belediyespor 57-72 Botaş
- 12.01.2021Botaş 59-70 İzmit Belediyespor
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

