KBSL · 7. Hafta · 2020-2021 · 31 Ekim 2020 00:00
Nesibe Aydın ilk çeyreği 28-15 kazanarak maçı erken kopardı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 15 | 8 | 18 | 16 | 57 |
| Nesibe Aydın | 28 | 19 | 24 | 29 | 100 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| Tempo | ||
82.8 sezon ort. 79.4 | Tempo | 82.8 sezon ort. 74.6 |
| Hücum | ||
68.5 sezon ort. 67.4 | 100 hücumda sayı | 121.2 sezon ort. 100.5 |
37.7% sezon ort. 35.8% | eFG% | 56.4% sezon ort. 48.8% |
24.7% sezon ort. 22.9% | Top kaybı oranı | 11.4% sezon ort. 15.1% |
14.6% sezon ort. 19.4% | Hücum ribaundu % | 34.1% sezon ort. 27.3% |
23.0% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 21.8% sezon ort. 19.1% |
37.7% sezon ort. 39.6% | Üçlük payı | 29.5% sezon ort. 33.9% |
| Savunma | ||
121.2 sezon ort. 128.6 | 100 savunmada yenen sayı | 68.5 sezon ort. 91.1 |
56.4% sezon ort. 59.0% | Rakip eFG% | 37.7% sezon ort. 45.9% |
11.4% sezon ort. 11.3% | Zorlanan top kaybı | 24.7% sezon ort. 19.8% |
34.1% sezon ort. 39.2% | Rakip hücum ribaundu % | 14.6% sezon ort. 28.3% |
21.8% sezon ort. 19.1% | Rakip serbest atış oranı | 23.0% sezon ort. 23.6% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Alis Kumsal Aslan Nesibe Aydın · 18 dk+15.6 PIR
- Hülya Çoklar Asarcıklı Nesibe Aydın · 27 dk+11.3 PIR
- Zsofia Simon Nesibe Aydın · 19 dk+7.7 PIR
- Büşra Akgün Nesibe Aydın · 15 dk+6.6 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Gizem Kaymaz Bağçecik Nesibe Aydın · 20 dk−7.9 PIR
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 27 dk−5.5 PIR
- Fatma Dilara Azaklı Samsun Canik Belediye · 24 dk−2.9 PIR
- Ruth Cecilia Hebard Nesibe Aydın · 19 dk−2.1 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 83.2 | 82.8 | 68.5 | 37.7% | 24.7% | 14.6% | 23.0% | 121.2 | 56.4% | 11.4% | 65.9% | 21.8% | -52.7 |
| Nesibe Aydın | 82.5 | 82.8 | 121.2 | 56.4% | 11.4% | 34.1% | 21.8% | 68.5 | 37.7% | 24.7% | 85.4% | 23.0% | +52.7 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Nesibe Aydın |
|---|---|---|
| 21/61 (%34.4) | Saha İçi Şut | 39/78 (%50.0) |
| 17/38 (%44.7) | 2 Sayı | 29/55 (%52.7) |
| 4/23 (%17.4) | 3 Sayı | 10/23 (%43.5) |
| 11/14 (%78.6) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 33 | Ribaund | 49 |
| 6 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 27 | Savunma Ribaundu | 35 |
| 10 | Asist | 29 |
| 7 | Top Çalma | 10 |
| 0 | Blok | 4 |
| 22 | Top Kaybı | 11 |
| 15 | Faul | 14 |
| 43 | Verimlilik (PIR) | 135 |


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 30.10.2020Samsun Canik Belediye 57-100 Nesibe Aydın
- 16.02.2021Nesibe Aydın 108-55 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

