KBSL · 5. Hafta · 2020-2021 · 21 Ekim 2020 00:00
Galatasaray 2. çeyreği 27-10 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Samsun Canik Belediye | 15 | 10 | 6 | 14 | 45 |
| Galatasaray | 23 | 27 | 22 | 30 | 102 |
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
81.5 sezon ort. 79.4 | Tempo | 81.5 sezon ort. 74.2 |
| Hücum | ||
55.4 sezon ort. 67.9 | 100 hücumda sayı | 124.9 sezon ort. 105.1 |
32.7% sezon ort. 35.9% | eFG% | 59.0% sezon ort. 49.9% |
33.2% sezon ort. 22.5% | Top kaybı oranı | 10.5% sezon ort. 14.7% |
23.1% sezon ort. 19.1% | Hücum ribaundu % | 37.8% sezon ort. 31.6% |
21.8% sezon ort. 19.5% | Serbest atış oranı | 7.2% sezon ort. 19.2% |
32.7% sezon ort. 39.8% | Üçlük payı | 16.9% sezon ort. 29.8% |
| Savunma | ||
124.9 sezon ort. 128.4 | 100 savunmada yenen sayı | 55.4 sezon ort. 88.4 |
59.0% sezon ort. 58.9% | Rakip eFG% | 32.7% sezon ort. 45.9% |
10.5% sezon ort. 11.3% | Zorlanan top kaybı | 33.2% sezon ort. 19.5% |
37.8% sezon ort. 39.0% | Rakip hücum ribaundu % | 23.1% sezon ort. 22.9% |
7.2% sezon ort. 19.7% | Rakip serbest atış oranı | 21.8% sezon ort. 22.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Meltem Yıldızhan Galatasaray · 16 dk+12.1 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 13 dk+11.7 PIR
- Mercedes Briann Russell Galatasaray · 21 dk+10.5 PIR
- Zofia Hruscakova Galatasaray · 18 dk+9.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Kayra Güler Samsun Canik Belediye · 22 dk−6.2 PIR
- Courtney Williams Galatasaray · 18 dk−5.4 PIR
- Melisa Eroğlu Galatasaray · 13 dk−5.4 PIR
- Stephanie Zenora Madden Samsun Canik Belediye · 37 dk−3.8 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Meltem Yıldızhan 50. maçına çıktı
- Meltem Yıldızhan 100 ribaund barajını geçti
- Asena Yalçın 200. maçına çıktı
- Sude Yılmaz 100 sayı barajını geçti
- Stephanie Zenora Madden 50 asist barajını geçti
- Stephanie Zenora Madden 25 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Samsun Canik Belediye | 81.3 | 81.5 | 55.4 | 32.7% | 33.2% | 23.1% | 21.8% | 124.9 | 59.0% | 10.5% | 62.2% | 7.2% | -69.6 |
| Galatasaray | 81.6 | 81.5 | 124.9 | 59.0% | 10.5% | 37.8% | 7.2% | 55.4 | 32.7% | 33.2% | 76.9% | 21.8% | +69.6 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Samsun Canik Belediye | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 17/55 (%30.9) | Saha İçi Şut | 47/83 (%56.6) |
| 15/37 (%40.5) | 2 Sayı | 43/69 (%62.3) |
| 2/18 (%11.1) | 3 Sayı | 4/14 (%28.6) |
| 9/12 (%75.0) | Serbest Atış | 4/6 (%66.7) |
| 32 | Ribaund | 44 |
| 9 | Hücum Ribaundu | 14 |
| 23 | Savunma Ribaundu | 30 |
| 13 | Asist | 32 |
| 4 | Top Çalma | 17 |
| 0 | Blok | 6 |
| 30 | Top Kaybı | 10 |
| 15 | Faul | 15 |
| 23 | Verimlilik (PIR) | 151 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 10 karşılaşmada Samsun Canik Belediye 1, Galatasaray 9 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 0-2
- 20.10.2020Samsun Canik Belediye 45-102 Galatasaray
- 26.01.2021Galatasaray 123-41 Samsun Canik Belediye
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

