KBSL · 2. Hafta · 2020-2021 · 7 Ekim 2020 00:00
Galatasaray maçı 6 sayı farkla kazandı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Galatasaray | 14 | 20 | 20 | 28 | 82 |
| OGM Ormanspor | 19 | 13 | 15 | 29 | 76 |
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| Tempo | ||
76.3 sezon ort. 74.3 | Tempo | 76.3 sezon ort. 77.2 |
| Hücum | ||
109.3 sezon ort. 105.6 | 100 hücumda sayı | 98.1 sezon ort. 108.6 |
58.3% sezon ort. 50.0% | eFG% | 55.2% sezon ort. 52.9% |
19.3% sezon ort. 14.4% | Top kaybı oranı | 22.5% sezon ort. 14.9% |
26.7% sezon ort. 31.9% | Hücum ribaundu % | 21.2% sezon ort. 29.3% |
26.7% sezon ort. 18.6% | Serbest atış oranı | 29.3% sezon ort. 20.4% |
30.0% sezon ort. 29.3% | Üçlük payı | 39.7% sezon ort. 37.3% |
| Savunma | ||
98.1 sezon ort. 87.1 | 100 savunmada yenen sayı | 109.3 sezon ort. 95.0 |
55.2% sezon ort. 45.3% | Rakip eFG% | 58.3% sezon ort. 46.5% |
22.5% sezon ort. 19.8% | Zorlanan top kaybı | 19.3% sezon ort. 16.2% |
21.2% sezon ort. 22.9% | Rakip hücum ribaundu % | 26.7% sezon ort. 25.4% |
29.3% sezon ort. 22.0% | Rakip serbest atış oranı | 26.7% sezon ort. 21.2% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Pelin Bilgiç Galatasaray · 26 dk+13.9 PIR
- Courtney Williams Galatasaray · 35 dk+8.5 PIR
- Nilay Kartaltepe OGM Ormanspor · 19 dk+5.0 PIR
- Isabella Augustine Alarie Galatasaray · 26 dk+2.4 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Anete Steinberga Galatasaray · 29 dk−9.8 PIR
- Meltem Avcı Yılmaz OGM Ormanspor · 22 dk−9.2 PIR
- Sude Yılmaz Galatasaray · 11 dk−8.2 PIR
- Angelica Danielle Robinson OGM Ormanspor · 31 dk−6.4 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
- Pelin Bilgiç 500 asist barajını geçti
- Ashley Janeen Walker 100 top çalma barajını geçti
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Galatasaray | 75.0 | 76.3 | 109.3 | 58.3% | 19.3% | 26.7% | 26.7% | 98.1 | 55.2% | 22.5% | 78.8% | 29.3% | +11.2 |
| OGM Ormanspor | 77.5 | 76.3 | 98.1 | 55.2% | 22.5% | 21.2% | 29.3% | 109.3 | 58.3% | 19.3% | 73.3% | 26.7% | -11.2 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Galatasaray | Kategori | OGM Ormanspor |
|---|---|---|
| 31/60 (%51.7) | Saha İçi Şut | 28/58 (%48.3) |
| 23/42 (%54.8) | 2 Sayı | 20/35 (%57.1) |
| 8/18 (%44.4) | 3 Sayı | 8/23 (%34.8) |
| 12/16 (%75.0) | Serbest Atış | 12/17 (%70.6) |
| 34 | Ribaund | 29 |
| 8 | Hücum Ribaundu | 7 |
| 26 | Savunma Ribaundu | 22 |
| 16 | Asist | 18 |
| 11 | Top Çalma | 11 |
| 1 | Blok | 1 |
| 16 | Top Kaybı | 19 |
| 18 | Faul | 18 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 78 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 5 karşılaşmada Galatasaray 3, OGM Ormanspor 2 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 2-0
- 06.10.2020Galatasaray 82-76 OGM Ormanspor
- 02.01.2021OGM Ormanspor 56-67 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

