WbInsight

KBSL · 1. Hafta · 2020-2021 · 4 Ekim 2020 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Fenerbahçe Öznur Kablo Galatasaray karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe Öznur Kablo1413152264
Galatasaray1918131161
Dört Faktör
Fenerbahçe Öznur KabloKategoriGalatasaray
Tempo
70.0
sezon ort. 74.6
Tempo
70.0
sezon ort. 74.5
Hücum
92.1
sezon ort. 112.8
100 hücumda sayı
86.5
sezon ort. 106.3
56.5%
sezon ort. 53.7%
eFG%
43.7%
sezon ort. 50.3%
30.1%
sezon ort. 14.2%
Top kaybı oranı
13.1%
sezon ort. 14.6%
29.2%
sezon ort. 32.0%
Hücum ribaundu %
15.4%
sezon ort. 32.3%
37.0%
sezon ort. 20.8%
Serbest atış oranı
12.7%
sezon ort. 18.9%
30.4%
sezon ort. 36.9%
Üçlük payı
20.6%
sezon ort. 29.6%
Savunma
86.5
sezon ort. 81.6
100 savunmada yenen sayı
92.1
sezon ort. 87.3
43.7%
sezon ort. 42.9%
Rakip eFG%
56.5%
sezon ort. 45.3%
13.1%
sezon ort. 21.2%
Zorlanan top kaybı
30.1%
sezon ort. 19.6%
15.4%
sezon ort. 21.8%
Rakip hücum ribaundu %
29.2%
sezon ort. 22.7%
12.7%
sezon ort. 19.1%
Rakip serbest atış oranı
37.0%
sezon ort. 21.9%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.