WbInsight

KBSL · Playoff Yarı Final 5. Maç · 2018-2019 · 4 Mayıs 2019 00:00

Maç son ana kadar çekişmeli geçti; Fenerbahçe Galatasaray karşısında 3 sayı farkla kazandı.

Takım1.Ç2.Ç3.Ç4.ÇT
Fenerbahçe111681954
Galatasaray121318851
Dört Faktör
FenerbahçeKategoriGalatasaray
Tempo
62.7
sezon ort. 70.7
Tempo
62.7
sezon ort. 72.7
Hücum
87.7
sezon ort. 114.1
100 hücumda sayı
80.0
sezon ort. 98.0
37.5%
sezon ort. 55.2%
eFG%
45.2%
sezon ort. 47.5%
15.3%
sezon ort. 14.8%
Top kaybı oranı
24.0%
sezon ort. 15.2%
40.5%
sezon ort. 33.4%
Hücum ribaundu %
24.1%
sezon ort. 28.7%
25.0%
sezon ort. 21.7%
Serbest atış oranı
7.7%
sezon ort. 19.4%
38.3%
sezon ort. 32.8%
Üçlük payı
28.8%
sezon ort. 34.2%
Savunma
80.0
sezon ort. 89.3
100 savunmada yenen sayı
87.7
sezon ort. 91.8
45.2%
sezon ort. 43.8%
Rakip eFG%
37.5%
sezon ort. 46.7%
24.0%
sezon ort. 15.8%
Zorlanan top kaybı
15.3%
sezon ort. 19.1%
24.1%
sezon ort. 22.0%
Rakip hücum ribaundu %
40.5%
sezon ort. 26.0%
7.7%
sezon ort. 20.6%
Rakip serbest atış oranı
25.0%
sezon ort. 25.6%

Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.

Sezon ortalamasına göre oyuncular

Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı

Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı

Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.

Bu maçta kırılan kilometre taşları

Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.