KBSL · Playoff Yarı Final 1. Maç · 2018-2019 · 24 Nisan 2019 00:00
Fenerbahçe 3. çeyreği 17-5 kazanarak farkı açtı.
| Takım | 1.Ç | 2.Ç | 3.Ç | 4.Ç | T |
|---|---|---|---|---|---|
| Fenerbahçe | 22 | 15 | 17 | 18 | 72 |
| Galatasaray | 12 | 18 | 5 | 16 | 51 |
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| Tempo | ||
63.2 sezon ort. 70.7 | Tempo | 63.2 sezon ort. 72.7 |
| Hücum | ||
112.8 sezon ort. 113.5 | 100 hücumda sayı | 81.4 sezon ort. 97.9 |
47.8% sezon ort. 55.0% | eFG% | 39.7% sezon ort. 47.6% |
11.1% sezon ort. 14.9% | Top kaybı oranı | 14.2% sezon ort. 15.4% |
42.5% sezon ort. 33.3% | Hücum ribaundu % | 22.2% sezon ort. 28.8% |
16.4% sezon ort. 21.9% | Serbest atış oranı | 10.3% sezon ort. 19.4% |
25.4% sezon ort. 33.1% | Üçlük payı | 36.2% sezon ort. 34.0% |
| Savunma | ||
81.4 sezon ort. 89.2 | 100 savunmada yenen sayı | 112.8 sezon ort. 91.1 |
39.7% sezon ort. 44.0% | Rakip eFG% | 47.8% sezon ort. 46.4% |
14.2% sezon ort. 16.0% | Zorlanan top kaybı | 11.1% sezon ort. 19.2% |
22.2% sezon ort. 22.0% | Rakip hücum ribaundu % | 42.5% sezon ort. 25.9% |
10.3% sezon ort. 20.6% | Rakip serbest atış oranı | 16.4% sezon ort. 25.9% |
Yeşil, takımın sezon ortalamasından iyi; kırmızı kötü demektir, renk farkın büyüklüğüne göre koyulaşır. Sezon ortalaması takımın bu maç dışındaki maçlarıdır. Tempo ve üçlük payı yorumsuzdur. Terimler için Sözlük.
Ortalamasının üstünde · verimlilik (PIR) farkı
- Anastasiya Verameyenka Fenerbahçe · 29 dk+7.9 PIR
- Bria Nicole Hartley Fenerbahçe · 29 dk+6.1 PIR
- Özge Özışık Fenerbahçe · 15 dk+3.2 PIR
- İnci Güçlü Galatasaray · 9 dk+1.2 PIR
Ortalamasının altında · verimlilik (PIR) farkı
- Cecilia Zandalasini Fenerbahçe · 21 dk−12.1 PIR
- Tuğçe Canıtez Fenerbahçe · 22 dk−8.6 PIR
- Monika Grigalauskyte Galatasaray · 21 dk−6.7 PIR
- Işıl Alben Galatasaray · 24 dk−6.2 PIR
Oyuncunun bu maçtaki verimlilik (PIR) değerinin, kendi sezon ortalamasından (dakika başına, bu maçtaki süreyle ölçeklenmiş) kaç puan saptığı. En az 8 dakika oynayan ve sezonda bu maç dışında en az 3 maçı olan oyuncular dahildir.
| Takım | Poss | Tempo | Hücum | Savunma | Net | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hüc. Rtg | eFG% | TK% | HR% | SAO | Sav. Rtg | Rakip eFG% | Zorl. TK% | SR% | Rakip SAO | ||||
| Fenerbahçe | 63.8 | 63.2 | 112.8 | 47.8% | 11.1% | 42.5% | 16.4% | 81.4 | 39.7% | 14.2% | 77.8% | 10.3% | +31.4 |
| Galatasaray | 62.6 | 63.2 | 81.4 | 39.7% | 14.2% | 22.2% | 10.3% | 112.8 | 47.8% | 11.1% | 57.5% | 16.4% | -31.4 |
Possession tahminidir (saha şutu – hücum ribaundu + top kaybı + 0.44 × serbest atış). Daha iyi olan değer yeşil gösterilir. Terimler için Sözlük.
| Fenerbahçe | Kategori | Galatasaray |
|---|---|---|
| 29/67 (%43.3) | Saha İçi Şut | 20/58 (%34.5) |
| 23/50 (%46.0) | 2 Sayı | 14/37 (%37.8) |
| 6/17 (%35.3) | 3 Sayı | 6/21 (%28.6) |
| 8/11 (%72.7) | Serbest Atış | 5/6 (%83.3) |
| 45 | Ribaund | 31 |
| 17 | Hücum Ribaundu | 8 |
| 28 | Savunma Ribaundu | 23 |
| 20 | Asist | 15 |
| 4 | Top Çalma | 6 |
| 4 | Blok | 3 |
| 9 | Top Kaybı | 10 |
| 8 | Faul | 15 |
| 95 | Verimlilik (PIR) | 57 |
Karşılıklı geçmiş
Arşivdeki 11 karşılaşmada Fenerbahçe 10, Galatasaray 1 galibiyet aldı.


İstatistikler
Temel
Şut
Sayı Kaynakları
İleri Metrikler
Team DNA
İkili Maç Geçmişi — 5-2
- 27.10.2018Fenerbahçe 77-60 Galatasaray
- 26.01.2019Galatasaray 60-68 Fenerbahçe
- 23.04.2019Fenerbahçe 72-51 Galatasaray
- 25.04.2019Fenerbahçe 48-59 Galatasaray
- 28.04.2019Galatasaray 74-59 Fenerbahçe
- 30.04.2019Galatasaray 49-57 Fenerbahçe
- 03.05.2019Fenerbahçe 54-51 Galatasaray
Daha derin analiz (şut grafiği, beşli rotasyonları, ileri metrikler) için Insight modülüne bakabilirsiniz.

